یونایتد فنز، وبسایت هواداری تیم منچستریونایتد

منچستریونایتد منچستریونایتد 0 1 نیوکاسل نیوکاسل
روند ضعیف یونایتد با اوله ادامه دارد
0
یونایتدفنز پیش بازی : نورثهمپتون – منچستر یونایتد

پیش بازی : نورثهمپتون – منچستر یونایتد

کد خبر : 868  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵  |   نویسنده :   |   بازدید : 587
پیش بازی : نورثهمپتون – منچستر یونایتد
دو تیم نورثهمپتون و منچستریونایتد امروز از دور سوم رقابتهای جام حذفی انگلستان ، موسوم به اف اِی کاپ ، به مصاف یکدیگر میروند ...
یونایتدفنز – یونایتدی ها که سه بازی اخیر خود را باختند ، حالا میتوانند با یک برد خوب مقابل نورثهمپتون به روند خوب ابتدای فصل بازگردند . آیا یونایتد ابتدای فصل بر میگردد ؟ بله ، لیگ برتر شاید اولویت اول یونایتد در این فصل نباشد ، اما شیاطین سرخ مصمم بر متوفق کردن روند شکست هایشان هستند . این شکست ها روحیه تیم را پایین برده اند مورینیو در تلاش است تا به تیم خود روحیه بدهد و نمخواهد خیلی راجع به شکست هایشان واکنش نشان دهد ، همانطور که در ابتدای فصل و در روند چهار پیروزی پیاپی تیمش این کار را نکرد . آیا میتوانیم بازی را به راحتی ببریم ؟ درست است ، اما هیچکس در باشگاه آشنایی کاملی از تیم مقابل ندارد . آن ها روند فوق العاده 31 بازی بدون شکست داشتند که با باخت 3-1 هفته قبلشان مقابل چسترفیلد متوقف شد . نورهمپتون در دور آخر این رقابت ها ، توانست وست برومویچ را در ضربات پنالتی شکست دهد و مربی آن ها ،راب پیج، آخر هفته گفت :
"ما یک بازی بسیار سخت و فوق العاده را پیش رو داریم و من تضمین میکنم که برای این بازی آماده هستیم."
چه کسی برای یونایتد به میدان خواهد رفت ؟ مورینیو در دیدار برابر فاینورد ترکیبش را با 8 تغییر به بازی فرستاد و در بازی با واتفورد نیز چند تغییر در ترکیبش ایجاد کرد ، پس ممکن است امروز نیز ترکیبش را تغییر دهد ، تغییری که شاید فرصتی برای سنجیدن پلن بی و آمادگی نیمکت نشینان و جوانان درون تیم باشد. البته یونایتد غایبانی نظیر فیل جونز و آنتونی مارسیال نیز دارد . بهترین بازیکن تیم رقیب کیست ؟ به عنوان بهترین بازیکن تیم نورثهمپتون میتوان به آلکس رِوِل اشاره کرد که گل تساوی بخش بازی برابر وست بروم را برای آن ها به ثمر رسانده و در این فصل 4 گل نیز برای تمیش زده است . شاید او بتواند خطری جدی برای مدافعان یونایتد باشد . بهترین بازیکن تیم رقیب کیست ؟ به عنوان بهترین بازیکن تیم نورثهمپتون میتوان به آلکس رِوِل اشاره کرد که گل تساوی بخش بازی برابر وست بروم را برای آن ها به ثمر رسانده و در این فصل 4 گل نیز برای تمیش زده است . شاید او بتواند خطری جدی برای مدافعان یونایتد باشد . آیا ما تا به حال در ورزشگاه سیکسفیلدز به میدان رفته ایم ؟ در واقع بله ؛ یونایتد در سال 2004 در چارچوب اف اِی کاپ با این تیم در این ورزشگاه بازی کرد که موفق شد این تیم را با نتیجه 3-0 شکست دهد . البته در تیم یک بار دیگر در ورزشگاه سیکسفیلدزبه مصاف هم رفته اند که در آن بازی یونایتد موفق شد 8-2 رقیبق نه چندان مطرحش را شکست دهد ، نکته جالب آن بازی زدن 6 گل توسط جرج بست افسانه ای بود .
موضوع: هیچکدام

برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
تبلیغ تبلیغ
افتخارات باشگاه