9 ذخیره احتمالی منچستریونایتد در بازی مقابل تاتنهام
9 ذخیره احتمالی منچستریونایتد در بازی مقابل تاتنهام

۹ ذخیره احتمالی منچستریونایتد در بازی مقابل تاتنهام

یونایتد فنز – قانون جدید و موقت لیگ جزیره برای ادامه فصل ۲۰۱۹/۲۰ موضوعی برای فکر کردن به اوله گنار سولشر، تنها چند روز پیش از بازی با تاتنهام داده است.

 

یونایتد به لندن سفر خواهد کرد تا جمعه شب به مصاف تاتنهام برود. این اولین دیدار شیاطین سرخ در سه ماه اخیر است. قانون جدید لیگ، این اجازه را به باشگاه ها داده تا از ۵ تعویض در هر بازی استفاده کنند؛ در نتیجه روی نیمکت شاهد ۹ بازیکن ذخیره خواهیم بود.

 

اما چه کسانی روی نیمکت یونایتد برای بازی مقابل با شاگردان خوزه مورینیو قرار خواهند داشت؟ در اینجا به بررسی این موضوع از دید Amie Wilson، ژورنالیست منچستر ایوینینگ نیوز  پرداخته ایم.

 

اول از هر چیز، گزینه ی جایگزینی برای دیوید دخیا، دروازه بان اول تیم لازم است. سرخیو رومرو همانند بسیاری از بازی ها این نقش را برعهده خواهد داشت.

ویکتور لیندلوف و هری مگوایر زوج دفاعی مستحکمی را ایجاد کرده اند و انتظار می رود این دو بازی را از ابتدا آغاز کنند. اکسل توانزبه و اریک بایلی نیز می توانند به عنوان دفاع های جایگزین روی نیمکت قرار بگیرند تا در صورت رخ دادن وضعیتی همچون اخراج یک بازیکن یا مصدومیت به کار گرفته شوند. همچنین اگر اوله گنار سولشر در اواخر مسابقه خواهان تقویت خط دفاعی خود باشد، می تواند از بایلی یا توانزبه استفاده کند.

 

به دلیل فضای غیر عادی و نا آشنای بازی در پشت درهای بسته، لوک شاو باتجربه تر به برندون ویلیامز ترجیح داده می‌شود اما احتمالا این دفاع چپ ۱۹ ساله جای دیوگو دالوت را در نیمکت خواهد گرفت.

 

با هیجان هواداران برای دیدن پل پوگبا و برونو فرناندز در یک تیم، احتمالا فقط یک جایگاه برای هافبک ها باقی می ماند و به نظر می رسد این جایگاه متعلق به نمانیا ماتیچ، هافبک صرب یونایتد باشد. انتظار می رود فرد و اسکات مک تومینای بازی را از نیمکت آغاز کنند.

سه ماه وقفه در مسابقات فوتبال باعث شد مارکوس رشفورد بهبودی کامل خود را به دست آورد و برای دیدار مقابل تاتنهام حاضر باشد. با به ثمر رساندن ۱۴ گل در لیگ جزیره ی این فصل، به نظر می رسد او در کنار دنیل جیمز و آنتونی مارسیال، خط هجومی شیاطین را تشکیل خواهد داد. این بدان معناست که اودیون ایگالو، تاهیت چانگ و میسن گرینوود مجبور هستند روی نیمکت قرار گیرند.

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل تاتنهام: دخیا، لیندلوف، مگوایر، ون بیساکا، شاو، ماتیچ، پوگبا، فرناندز، جیمز، رشفورد، مارسیال

ذخیره های احتمالی منچستریونایتد مقابل تاتنهام: رومرو، بایلی، توانزبه، ویلیامز، مک تومینای، فرد، چانگ، گریننود، ایگالو

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: آمار ثابت می کند، تریپیر چیزی بیشتر از نیمکت نشین برای بیساکا

شیاطین سرخ به دنبال جذب تریپیر بوده اند، اما احیا شدن شاو می تواند باعث …

یک دیدگاه

  1. من ترجیح میدم اگر این ترکیب رو بخواد استفاده کنه سولسشر به جای ماتیچ از مک تومینای استفاده میکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =