8 بازیکنی که از دید هواداران یونایتد باید از جمع شیاطین سرخ جدا شوند
8 بازیکنی که از دید هواداران یونایتد باید از جمع شیاطین سرخ جدا شوند

۸ بازیکنی که از دید هواداران یونایتد باید از جمع شیاطین سرخ جدا شوند

یونایتد فنز- در پاسخ به پرسش خبرنگار MEN از هواداران یونایتد که کدام بازیکنان باید در ژانویه تیم را ترک کنند و کدام باید بمانند، هواداران ۸ بازیکن را نام بردند که باید به فروش برسند. این بازیکنان عبارت اند از: آندریاس پریرا، خوان ماتا، جسی لینگارد، مارکوس روخو، فرد، اشلی یانگ، ماتیچ و فیل جونز.

 

 

در تابستان گذشته، سولشایر روملو لوکاکو و متئو دارمیان را به باشگاه های ایتالیایی اینتر و پارما فروخت و سانچز و اسمالینگ را هم به تیم های اینتر و رم قرض داد. هررا و والنسیا هم طی انتقالی آزاد الدترافورد را ترک کردند.  

 

از آنجاییکه هواداران از اوله به دلیل حذف بازیکنان فاقد کیفیت لازم از ترکیب تیم تقدیر می کنند اما به او به دلیل عدم جانشینی بازیکنان کلیدی مثل هررا و لوکاکو خرده می گیرند.

 

 

اما این فروش بازیکنان مانع نشده هواداران از نظر دادن درباره بازیکنانی که خواهان دیدن آنها در لباس یونایتد نیستند دست بردارند. در این نظرسنجی، فیل جونز با ۱۱.۸% آرا کمترین رای را برای ماندن در باشگاه از دید هواداران داشت. ماتیچ که در سال پایانی قرارداد خود با یونایتد به سر می برد هم با ۱۱.۸ درصد هم تراز فیل جونز بود.

 

 

یانگ، فرد و روخو که همگی این فصل عملکرد ضعیفی داشته اند، زیر ۲۵ درصد رای برای ماندن از نگاه هواداران را کسب کردند در حالیکه جسی لینگارد که در سال ۲۰۱۹ موفق به زدن گل و دادن پاس گل در لیگ برای یونایتد نشده است با ۲۷.۴ در رتبه بعدی قرار داشت.

 

ماتا تابستان امسال قرارداد ۲ ساله جدیدی را با منچستر به امضا رساند اما حداقل ۶۵% هواداران معتقدند این وینگر اسپانیایی باید فروخته شود. این رقم برای آندریاس پریرا که شروع ضعیفی در این فصل داشته و بیشتر در پستی غیر از پست وینگ راست به میدان رفته حدود ۶۳% است.

 

 

اما هواداران خواهان نگهداری خرید های جدید و تضمین حضور بازیکنان جوان تر در تیم هستند.

 

دنیل جیمز، آروون ون بیساکا و میسون گرینوود ۹۷% آرا را برای ماندن در تیم از دید هواداران کسب کردند. آرای بعدی به ترتیب در اختیار توانزبه با ۹۶.۲%، مک تامینی با ۹۵.۴% و مگوایر با ۹۴.۸% بود.

 

 

۶۴% هوادارن معتقدند پوگبا باید در تیم بماند. اریک بایی با ۵۴.۷% و لی گرانت با ۵۳.۸% از جمله بازیکنانی بودند که هوادارن موافق نگه داری آنها در تیم هستند.

 

منبع: MEN

درباره ی Mohammadvan

مطلب پیشنهادی

مشکل وینگر راست منچستریونایتد بدون سانچو نیز حل شده است!

پیروزی عصر یکشنبه شیاطین سرخ در مقابل دربی کانتی نشان داد که مشکل وینگ راست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =