۵ بازیکن برتر منچستریونایتد مقابل ساوتهمپتون

منچستریونایتد در نیمه دوم با بازگشت خیره کننده خود، توانست ۳_۲ مقابل ساوتهمپتون پیروز شود؛ یک پیروزی خاص برای یاران اوله گونار سولشر.

ادینسون کاوانی پیشتاز است

یونایتد فنز – دو گل او در مرکز توجهات قرار گرفت، هر دوی آن ها با ضربه سری عالی درون دروازه قرار گرفتند. ادینسون یک نمایش همه جانبه ارائه داد و فوق العاده ظاهر شد.

اولین نفوذ کاوانی بعد از آمدن به زمین، یک سانتر دقیق از سمت راست بود. ارتفاع و ضرب توپ برای برونو ایده آل بود تا مرد پرتغالی اولین گل یونایتد را به ثمر برساند.

حرکات او درمقایه با مارکوس رشفوردو آنتونی مارسیال بسیار شاداب تر است، این دو دوست دارد با توپ حرکت کنند و بازیکنان حریف را دریبل بزنند. کاوانی به بازی تک ضرب علاقمند است. او دوست دارد یک تماس با توپ داشته باشد، یک تماس امتیاز آور!

با نمایشی خیره کننده، حتی ممکن است ال ماتادور را بیش از یک سال در لباس شیاطین سرخ ببینیم.

دونی فن د بیک

دونی در اولین بازی فیکس خود برای یونایتد عملکرد خوبی داشت. او پاس های کمتری نسبت به دیگر هم تیمی های خود داد اما ترکیب حرکات مفید و بازی کار آمد، مرد هلندی را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند.

انتقاد وارد بر او این است که در محوطه جریمه اعتماد به نفس کمی نشان می دهد، دونی باید شوت های بیشتری در محوطه حریف بزند.

حداقل دوبار این اتفاق افتاد، او می توانست با یک شوت دروازه قدیس ها را باز کند اما اصرار به پاسکاری بیشتر داشت. هافبک هلندی می توانست بازی خوب خود را با گلزنی تکمیل کند.

برونو فرناندز

هنوز هم در نیمه خودی شلخته است، جنبه هایی از بازی فرناندز ناامیدکننده است اما جادوگر پرتغالی بازهم گل زد. ارسال دقیق کاوانی را با خونسردی وارد دروازه کرد تا شروع کننده بازگشت شیاطین سرخ به بازی باشد.

نمانیا ماتیچ

سخت است گاهی اوقات از او ناامید نشوید. مرد صربی ایستا بازی می کند در هنگام مالکیت بسیار کند است اما لحظاتی که توپ را نگه می دارد و مکث می کند تا فضا و زمان بیشتری برای بازیکنان خط حمله فراهم کند واقعا دیدنی است.

زمانی که به بازی دفاعی ماتیچ توجه می کنید، این ناامیدی از بین می رود.

۸۷ لمس توپ، ۶۰ پاس صحیح(۸۶ درصد دقت پاس)، ۳۳ پاس رو به جلو، ۱۵ بازیابی، ۸ نبرد موفق، ۵ قطع توپ، ۴ تکل موفق، ۳ پاس بلند و ۲ دریبل موفق حاصل کار ماتیچ در این بازی بود.

الکس تلس

نگاهی کوتاه به وان بیساکا اما خیره شدن به تلس؛ ارسال های مرد برزیلی سطحی بالاتر از دیگر هم تیمی های خود دارد، او باعث وحشت مدافعان حریف می شود. هیچکدام از دیگر مدافعان کناری یونایتد این ویژگی را ندارند.

منبع: United In Focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

۱۰ دیدگاه

 1. دیوید بکهام(پشیمان از کار های زشت)

  آق سولشر و آق وودوارد کم کم باید این گرینوود رو بفروشن.با وجود مارسال کاوانی جیمز رشفورد ایگالی و… جایی برای گرینوود نیست این گرینوود ننگه باید والدز رو بیارن بالا سرش یه در گوشی بهش بزنه با اردنگی هم پرتش کنه بیرون

  • دیوید بکهام(پشیمان از کار های زشت)

   گرینوود و رشفورد برن مسی و رونالدو بیان = تزریق روکیه بالا-در آمد بیشتر-ابهت بیشتر یونایتد-انتقال تجربه به جوان ها=بالا رفتن کیفیت تیم

 2. دیوید بکهام(پشیمان از کار های زشت)

  انقدر بدبخت شدیم که با برده دو تا تیم دهاتی شاد بشیم

 3. با پست اینستاگرمی نژاد پرستانه ادیسون کاوانی رو شاید سه جلسه محروم کنند…

 4. حس میکنم کاوانی مثل ابراهیموویچ تا ۳۹ _۴۰ سالگی مفیده

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =