یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: بررسی سه جانشین احتمالی دخیا

منچستر ممکن است به دلیل سبک بازی خاص تن هاخ به دنبال دروازه بان جدیدی باشد.

یونایتدفنز- اریک تن هاخ ایده های بسیار روشنی درباره نحوه بازی تیمش دارد و این در منچستریونایتد تفاوتی نخواهد کرد. او دوست دارد مهاجمانش هر چه سریعتر وارد محوطه جریمه شوند، او دوست دارد وینگرهایش در فضاها بازی کنند و دوست دارد یکی از مدافعان کناری اش به عنوان شبه مدافع میانی عمل کرده در حالی که دیگری به جلو می رود (حداقل این شیوه ای است که آژاکس او بازی می کند).

و اصول فوتبالی او به دروازه‌بانش نیز تسری پیدا می‌کند، که باید در کار با توپ خوب باشد تا در بازیسازی تیم از عقب زمین کمک کند و همچنین به طور کامل منطقه خود را تحت کنترل داشته باشد. این موضوع باعث شده که بسیاری از هواداران یونایتد این سوال را مطرح کنند که آیا داوید دخیا – که به خاطر نحوه توزیع و بازی محیطی اش در این فصل مورد انتقاد قرار گرفته است، حتی اگر دفع شوت او فوق‌العاده بوده باشد – برای کار زیر نظر تن هاخ آماده است یا خیر.

منچستر ایونینگ نیوز دریافته که دین هندرسون اگر جایگاه شماره 1 برای او، زیر نظر تن هاخ تضمین نشود ممکن است باشگاه را ترک کند. اگر این اتفاق بیفتد، باشگاه ممکن است به دنبال جایگزینی باشد، اما احتمالاً با توجه به سرمایه‌گذاری در پست های دیگر، برای این کار باید صرفه جویی کند. پس بیایید به سه بازیکن آزاد که یونایتد می تواند برای سپردن دروازه خود با آن ها قرارداد امضا کند نگاهی داشته باشیم:

سرخیو آسنخو

با توجه به اینکه خرونیمو رولی به دلیل مصدومیت آسنخو در ویارئال جای دروازه بان اصلی را گرفت، دروازه بان اسپانیایی می تواند تابستان امسال در دسترس باشد. در حالی که یونایتد به دنبال گزینه دروازه بانی زیر نظر تن هاخ است، او باید به عنوان یک چاره موقت در نظر گرفته شود؛ به خصوص با توجه به اینکه قرارداد دخیا در حال حاضر تنها یک سال دیگر ادامه دارد.

توماس استراکوشا

دروازه بان آلبانیایی چند فصلی است که یکی از اعضای کلیدی تیم لاتزیو بوده و در 27 سالگی بهترین سال های خود را پیش رو دارد. استراکوشا پیشرفت قابل توجهی نسبت به دخیا نیست، اما اگر یونایتد بخواهد فصل آینده به دنبال جذب دروازه‌بان جوانی باشد که با فلسفه تن هاخ سازگارتر است، می‌تواند به عنوان یک جانشین مناسب طولانی مدت مدنظر باشد.

استفان اورتگا

بهترین گزینه در این لیست، دروازه بان آرمینیا بیلفلد است که بازی با پای فوق العاده خوبی دارد و به یونایتد اجازه میدهد تا بازیسازی را از دفاع آغاز کند؛ همچنین با گسترش ناحیه دروازه بانی خود، که یکی از مهمترین توانایی هایش است، می تواند ضدحملات حریف را خنثی کند. مانند تمام گزینه‌های موجود در این لیست، جذب دروازه بان ارزان یا با انتقال رایگان به یونایتد این امکان را می‌دهد تا فصل آینده به دنبال رفع کامل مسئله دروازه بانی باشد.

اورتگا همچنین در خارج از خط خود بسیار فعال است و به جای خاموش کردن آتش، از آتش سوزی جلوگیری می کند؛ مسئله ای که برای دروازه بان اسپانیایی یونایتد در این فصل مشکل ساز بوده است. به طور کلی، اگر هندرسون یونایتد را ترک کند، آنها باید به دنبال یافتن جایگزین جوانی باشند که اصول تن هاخ را به طور کامل رعایت کند، اما اگر آنها نتوانند این چنین کنند، اورتگا گزینه خوبی خواهد بود.

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x