خانه / نقل و انتقالات / ۲۰ میلیون یورویی حیاتی برای انتقال مدافع یونایتد

۲۰ میلیون یورویی حیاتی برای انتقال مدافع یونایتد

اواخر هفته گذشته اخباری حاکی از علاقه رم به متئو دارمیان به گوش رسید.

یونایتد فنز – پس از مصدومیت ریک کارزدورپ، مونچی چنین عقیده دارد که تجربه دارمیان می تواند به وضعیت خط دفاعی تیم بهبود بخشد و سعی خواهد داشت در ژانویه وی را به صورت قرضی به ایتالیا منتقل سازد، البته با این دید که در پایان فصل او را به صورت دائم خریداری نمایند. هر چند خروج وی به تصمیم مورینیو بستگی دارد، اما بنا بر ادعای Corriere dello Sport این تنها مانع بر سر راه این انتقال نیست، موضوع این است که صعود رم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان بسیار حیاتی خواهد بود. این مساله موجبات آن را فراهم خواهد ساخت که بتوانند ۲۰ میلیون یورو برای این بازیکن هزینه کنند، که در واقع صرف دستمزد و مبلغ انتقال وی خواهد شد.

از طرفی اگر رم با قرار گرفتن در جایگاه سوم گروه به لیگ اروپا سقوط کند، مونچی می بایست امکان صرف هزینه در پنجره ژانویه را به فراموشی بسپارد. اگر اتلتیکو مادرید در خانه حریف چلسی را شکست دهد و کار رم نیز با قره باغ به تساوی ختم شود، چنین وضعیتی پیش خواهد آمد، چرا که با توجه به برد ۲-۰ هفته پیش شاگردان سیمئونه در مقابل رم، آنها از امتیاز برتری رو در رو برخوردار می باشند. احتمال این پیشامد کم است اما امکان پذیز خواهد بود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

منساه در میان گزینه های والنسیا

فوسو منساه هلندی که پس از پایان قرارداد قرضی با کریستال پالاس به منچستریونایتد بازگشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *