یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / کار انتقال سانچز و میخیتاریان در مراحل پایانی

کار انتقال سانچز و میخیتاریان در مراحل پایانی

داستان انتقال میخیتاریان و سانچز در حال رسیدن به ایستگاه پایانی است و تنها اعلام رسمی باقی مانده است.

یونایتد فنز- میخیتاریان ۲۸ ساله به گزارش BBC نهایتا تا روز دوشنبه تست های پزشکی باشگاه آرسنال را پشت هر خواهد گذاشت و سانچز روز یکشنبه تست های پزشکی باشگاه منچستریونایتد را. مدت قرارداد و دستمزد میخیتاریان در آرسنال هنوز نامشخص است.

پیش از این آرسن ونگر گفته بود که سانچز تنها در صورتی به منچستریونایتد ملحق خواهد شد که میخیتاریان به آرسنال ملحق شود. سانچز بازی آرسنال مقابل کریستال پالاس را از دست داد و ونگر در این باره گفت:

او بازی نکرد به این دلیل که شما نمیتوانید در یک زمان به شهر منچستر سفر کنید و فوتبال نیز بازی کنید.

مورینیو نیز پس از پیروزی مقابل برنلی گفت که امضای قرارداد با سانچز بسیار نزدیک است. انتظار میرود حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسمی شود. شیاطین سرخ در جولای ۲۰۱۶ آرسنال را در رقابت برای جذب میخیتاریان از دورتموند شکست دادند و او را با ۲۶٫۳ میلیون پوند به الدترافورد آوردند.

او در مجموع ۶۶ بازی برای منچستریونایتد انجام داده است که ۲۲ تا از این بازی ها در این فصل بوده است و در حالت کلی مجموعا ۱۳ گل به ثمر رسانده است.

در عین حال سانچز در ۱۶۶ بازی در تمام رقابت ها از زمان پیوستن به آرسنال از بارسلونا در جولای ۲۰۱۴ به ازای ۳۵ میلیون پوند، برای آرسنال ۸۰ گل به ثمر رسانده است. در آگوست این ملی پوش شیلیایی که قراردادش در تابستان به پایان میرسد بسیار نزدیک به پیوستن به منچسترسیتی بود. با این حال این انتقال در آخرین لحظات به دلیل اینکه آرسنال نتوانست جایگزینی برای او به خدمت بگیرد انجام نشد.

این هفته آشکار شد که سیتی تصمیم گرفته بود که در پنجره ی نقل و انتقالات جاری به دنبال جذب سانچز نباشد. آرسنال حالا در حال مذاکره با دورتموند برای جذب اوبامیانگ است. به ادعای برخی منابع نزدیک به دورتموند آنها باید بیش از ۵۰ میلیون پوند برای جذب اوبامیانگ هزینه کنند. آلن شیرر که رکورد دار گلزنی در لیگ جزیره است در برنامه ی Match of the day شبکه ی BBC گفت:

من فکر میکنم این معامله ی خوبی برای دو باشگاه است. آرسنال از شر بازیکنی خلاص میشود که نمیخواهد در این تیم باشد و همچنین در حال جذب بازیکنی است که شاید در منچستریونایتد شرایط مناسبی نداشت اما توانایی های بسیار بیشتری از آنچه که ما در یونایتد از او دیدیم دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *