یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

۱۰ فکت جالب و خواندنی پیش از دیدر با وست برومویچ!!

2 ساعت تا آغاز جدال نایب قهرمان و قعرنشین با 10 فکت خواندنی در ادامه با ما همراه باشید.

یونایتدفنز- در اینجا با 10 فکت جالب همراه شما هستیم :

1- پس از کسب پیروزی در ۸۵ درصد از ۱۳ بازی ابتدایی منچستر یونایتد در لیگ جزیره مقابل وست برام (۱۱ برد، ۲ تساوی، ۰ باخت)، شیاطین سرخ فقط در ۴۰ درصد از ۱۰ بازی اخیر خود در مقابل وست برام پیروز شده اند (۴ برد، ۳ تساوی، ۳ باخت)

2- وست برامی ها فقط در ۱ دیدار از ۴ میهمانی اخیر خود در اولدترافورد مغلوب شده اند (۲ برد، ۱ تساوی)، آن هم باخت ۲-۰ در نوامبر ۲۰۱۵ بود.

3-تا بحال فقط یک تیم قعرنشین توانسته است دیداری لیگ برتری را در اولدترافورد پیروز شود. آن هم پیروزی ۳-۲ بلکبرن در دسامبر ۲۰۱۱ بود. منچستر یونایتد در سایر ۲۰ میزبانی خود از قعرنشینان ۱۶ پیروزی و ۴ تساوی کسب کرده است.

4- شیاطین سرخ بدنبال کسب ششمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر، برای اولین بار پس از ژانویه ۲۰۱۷ می باشند.

5- تا بحال منچستر یونایتد با ۱۶ کلین شیت در فصل جاری لیگ برتر، که ۱۱ کلین شیت آنها در اولدترافورد بوده است، در صدر جدول کلین شیت لیگ جزیره می باشد.

6- وست برام در ۱۵ بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر پیروز نشده است (۴ تساوی، ۱۱ باخت). اگرچه آنها در فصل ۲۰۰۸/۰۹ روند بدون برد بیشتری را در خارج از خانه با ۱۶ بازی در یک فصل لیگ برتر کسب کرده اند.

7- هیچ تیمی در فصل جاری لیگ برتر بیش از منچستر یونایتد بازی باخته را به پیروزی تبدیل نکرده است (۴ کامبک، برابر با آرسنال و بورنموث) در حالیکه تیم خوزه مورینیو فقط در ۳۳ درصد از بازیهایی که باخته بود پیروز شده است. (۴ کامبک از ۱۲ بازی باخته)

8-وست برام در فصل جاری لیگ برتر فقط ۲۶ گل زده است، در حالیکه تعداد گلهای زده منچستر یونایتد در نیم فصل اول همینقدر بوده است.

9- الکسیس سانچز در ۲ بازی اخیر لیگ برتری خود در ۴ گل تاثیر مستقیم داشته است (۱ گل، ۳ پاس گل) به اندازه ۱۲ بازی قبلی لیگ برتری خود در مجموع برای آرسنال و منچستر یونایتد (۴ گل)

10-خوزه سالومون روندون در ۶ بازی مختلف لیگ برتری خود در فصل جاری گلزنی کرده است و در هیچ یک از آن ۶ بازی پیروز نشده است (۲ تساوی، ۴ باخت). بیشترین تعداد بازی مختلف که یک بازیکن در آن گلزنی کرده ولی پیروز نشده است ۷ بازی می باشد (جوردن آیو در فصل ۲۰۱۵/۱۶)

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x