دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / اخبار فوری و رسمی / یک چهارم جهان قرمز هستند

یک چهارم جهان قرمز هستند

مورینیو چنین معتقد است که او هرگز نمی تواند با این حجم عظیم از هواداران در سراسر دنیا ارتباط فردی برقرار کند اما همیشه تمام تلاش خود را کرده است که با کسب موفقیت لحظاتی خوش را برای آن ها به ارمغان آورد.

یونایتد فنز – روز یکشنبه در چهارچوب رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه استمفورد بریج مورینیو در مقابل تیم سابق خود، چلسی، جدالی سرنوشت ساز خواهد داشت. او و مردانش سعی خواهند کرد چهارمین برد پیاپی خود را پس از شکست سوانسی، تاتنهام و بنفیکا به ثبت برسانند، وی در کنفرانس خبری پیش از بازی در کمپ تمرینی به این موضوع اشاره داشت که نمی توان با تک تک هوارادان صحبت کرد و برای آنها توضیح داد که چرا یونایتد به پشتیبانی آنان نیاز دارد. او چنین بیان می کند:

” دقیقا نمی دانم چند میلیون اما به نظرم یک چهارم کره زمین قرمز پوشان طرفدار منچستر یونایتد هستند، نمی شود با این یک چهارم به صورت تک به تک ملاقات داشت. تنها چیزی که امکان پذیر می باشد همان است که از روز نخست در پی آن بوده ایم، جنگیدن برای باشگاه با تمام داشته ها، تا حمایتی همه جانبه برای بازیکنان بدست آوریم، چرا که ما سخت کار می کنیم و سخت می جنگیم، این تنها چیزیست که می توانم در مورد آن قول بدهم.”

رئیس در ادامه به عملکرد خارق العاده تیم در مراحل ابتدایی فصل اشاره کرد، روان ترین و جذاب ترین بازی های لیگ برتر، اما متاسفانه خیلی زود به فراموشی سپرده شد. در حالی که همه به خوبی می دانند این افت کیفی ناشی از تعداد زیاد مصدومین می باشد. او در ادامه می افزاید:

” اشتباه از من است، می بایست به خاطر مصدومیت بازیکنانم گریه می کردم تا روز به روز و هفته به هفته یادآور وضعیت وخیم تیم می شدم. هر مربی دیگری که بود هر روز در مورد پوگبا صحبت میکرد اما من نه، جز در زمانی که در مورد او از من سوال پرسیده شود. ولی مشکل تنها پوگبا نیست، فلینی، کریک، ابراهیموویچ و روخو نیز در این دسته قرار می گیرند، پس ما با گروه بزرگی از مصدومان سر و کار داریم. به نظرم ما عالی شروع کردیم، نویسندگان و منتقدین نیز عملکرد ما را در ابتدای فصل به خاطر دارند اما نمی دانم چرا تظاهر می کنند که چنین اتفاقی صورت نگرفته است، انگار که ما نمایش چندان جالبی نداشتیم و هیچ گونه گل حیرت انگیزی به ثمر نرساندیم، ولی من مطمئنم که به یاد دارید.”

” درست است که ما بازیکنانی را از دست داده ایم، ولی بازی های بزرگی را نیز پشت سر گذاشتیم و یکی دیگر را نیز قرار است به انجام برسانیم. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ویژه: آنتونی به سه دلیل می بایست یونایتد را ترک کند

همه شاهد آن بوده اند که وی پس از ورود خوزه مورینیو شرایط مطلوبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *