پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / یوونتوس مقصد احتمالی دارمیان در تابستان

یوونتوس مقصد احتمالی دارمیان در تابستان

با وجود پیشنهاد های متععد، منچستریونایتد قصد فروش دارمیان در ژانویه را ندارد.

یونایتد فنز- طبق گزارش Gazzetta dello Sport دارمیان تا تابستان در منچستریونایتد باقی خواهد ماند. این روزنامه ی ایتالیایی روز پنجشنبه به صراحت بیان کرد که پیشنهاد جدید رم برای جذب دارمیان به صورت قرضی بار دیگر توسط شیاطین سرخ رد شد. با این حال، وقتی دری بسته میشود در دیگری باز میشود و برای دارمیان در جولای اینگونه خواهد بود.

این روزنامه بیانگر این است که دارمیان در انتهای فصل موقعیت بسیار بهتری برای جدایی از شیاطین سرخ خواهد داشت چرا که وودوارد و مورینیو فرصت بیشتری برای پیدا کردن یک جایگزین مناسب برای او خواهند داشت.

اما این خبر خوبی برای پایتخت نشین ها نیست چرا که مقصد احتمالی او یوونتوسی خواهد بود که لئوناردو اسپینازولا رو از انتقال قرضی برمیگرداند و احتمال خروج لیختشتاینر، ساندرو و آساموا در تابستان از این تیم وجود دارد و همین باعث شده علاوه بر بازگرداندن اسپینازولا به دنبال جذب دارمیان باشد.

در این خبر به مبلغ درخواستی شیاطین سرخ اشاره ای نشده است اما به نظر میرسد منچستریونایتد بخواهد پولی را که صرف خرید دارمیان کرد را بازگرداند و اگر یوونتوس بتواند ساندرو را حدود ۶۰ میلیون پوند به فروش برساند، احتمالا این خواسته ی شیاطین سرخ را برآورده خواهد کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *