سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / یوناید می تواند جکسون را بازخواست کند

یوناید می تواند جکسون را بازخواست کند

بورثویک جکسون امروز به صورت قرضی از یونایتد جدا شد اما هنوز میتواند در این فصل برای یونایتد به میدان برود.


یونایتدفنز – منچستر یونایتد توان این را دارد که کمرون بورثویک جکسون را دوباره به خدمت بگیرد.
منچستر ایوینینگ نیوز امروز افشا کرد که مورینیو به کمرون بورثویک جکسون پیشنهاد داده است که تیم را با قراردادی قرضی ترک کند . این جالب است که او فصل قبل ۱۴ بازی انجام داد و عملکرد خوبی هم داشت.
لوک شاو ، انتخاب اول شیاطین سرخ در پست دفاع چپ است . این بازیکن اما بازیکنانی همچون مارکوس روخو و متئو دارمیان را به عنوان رقبای تصاحب این جایگاه کنار خود میبیند .
کمرون بورثویک جکسون ، تور پیش فصل شیاطین سرخ را به علت مصدومیت از دست داد و در دو ماه اخیر تنها برای تیم زیر بیست و سه سال بازی کرده است .
این بازیکن ، درست چند روز پس از عقد قرارداد باشگاه با مورینیو ، قراردادی چهارساله با باشگاه امضا کرد .
بورثویک جکسون در ماه مه پس از تمدید قراردادش گفت :

“من در یونایتد بزرگ شده ام و از هر لحظه در اینجا بودن لذت میبرم ، فصل قبل تجربه ای شگفت انگیز بود زیرا من اولین بازی خودم را برای تیم بزرگسالان انجام دادم ، این رویایی بود که برای من و خانواده ام به واقعیت تبدیل شد.”

وی ادامه داد :

“این برای من بسیار مفید است که به پیشرفت به عنوان یک بازیکن یونایتد ادامه بدهم ، من تلاش میکنم و به نصیحت های مربیان و سرمربی توجه میکنم تا در هر جلسه تمرینی پیشرفت داشته باشم.”

بورثویک جکسون اولین بازی اش را به عنوان یک جوان ۱۸ ساله مقابل وست بروم انجام داد و در پیروزی های یونایتد برابر لیورپول و استوک سیتی ، نقش مهمی ایفا کرد.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *