خانه / هیچکدام / یونایتد ۴ – ویگان ۰: پنج نکته آموزنده و پیغام مارسیال به مورینیو

یونایتد ۴ – ویگان ۰: پنج نکته آموزنده و پیغام مارسیال به مورینیو

اکسپرس، پنج نکته ای که از برد آسان منچستر یونایتد مقابل ویگان در چارچوب جام حذفی یاد میگیریم را، برای شما گردآوری کرده است.

آنتونی مارسیال
پیش از بازی، خوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد صریحا بیان کرد که ملی پوش فرانسوی باید خوب بازی کند. اما بازیکن ۲۱ ساله در نیمه اول قادر به نفوذ درون دفاع ویگان نبود. مارسیال جلو می رفت و از آنچه که باید انجام می داد مطمئن به نظر نمی رسید. وقتی مایل به جناح چپ بازی کرد، خطرناکتر شد و پاسهای جذاب وی برای اسمالینگ و میختاریان، استادانه به گل تبدیل شد.

ماروان فلاینی
بعید است که این قدبلند بلژیکی محبوب هواداران یونایتد شود. اما وی به تاثیرات بسزای خود ادامه می دهد و گل دقایق آخری او در نیمه اول، مقاومت ویگان را درهم کوبید. قد و قابلیت نبرد هوایی او بدین معنی است که یونایتد یک گزینه تاکتیکی دارد که مقابله با آن دشوار است.

باستین شواین اشتایگر
در این فصل، کنار گذاشتن این بازیکن آلمانی توسط مورینیو، یکی از تصمیمات عجیب و غریب سرمربی یونایتد بود. اما این بازیکن ۳۲ ساله پس از مدتها در ترکیب ثابت قرار گرفت و نشان داد که هنوز می تواند نقشی برای ایفا در نیم فصل دوم داشته باشد. مدیریت بازی، هوش و توازن او بدین معنی است که وی می تواند در برخی از بازیها جانشین مایکل کریک شود.

لوک شاو
مانند مارسیال، این دفاع چپ نیاز به یک بازی خوب داشت تا به لیست خوبهای مورینیو بازگردد. و مدافع سابق ساوتهمپتون به آرامی شروع کرد. ولی با بازی خو گرفت و همانطوری که سوار بازی شد تا جایی که می توانست به حمله اضافه می شد. وقتی او آماده و روی فرم باشد، بهترین پیستون یونایتد می شود.

خلاء ترکیب
بنا بر گزارشات روزنامه های امروز صبح، مورینیو بخاطر بازی های بسیار زیاد تیمش در نیم فصل دوم، نگران خلاء در ترکیب تیم است. ولی استراحت دادن به بازیکنانی مانند دیوید دخیا، پاول پوگبا و زلاتان ایبراهیموویچ نشانگر این است که او بازیکنان زیادی را در اختیار دارد و زمانیکه مورینیو می تواند استعدادهای آکادمی یونایتد، همچون اکسل توانزبه را برای اولین بازی فرابخواند، پس باید حس بسیار خوبی نسبت به بازیکنانش داشته باشد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *