خانه / مسابقات / دوستانه / یونایتد ۲ – ۱ سمپدوریا؛ پیروزی شیاطین سرخ در آخرین دیدار تدارکاتی

یونایتد ۲ – ۱ سمپدوریا؛ پیروزی شیاطین سرخ در آخرین دیدار تدارکاتی

یونایتد موفق شد سمپدوریا را در بازی دوستانه شکست دهد.

یونایتد فنز– یونایتد در آخرین دیدار تدارکاتی خود در ایرلند به مصاف سمپدوریا رفت که با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.
خوزه مورینیو در این دیدار برای اولین بار از ماتیچ رونمایی کرد. در همان ابتدای بازی بلنید با پاس به عقب اشتباه خود نزدیک بود توپ را وارد دروازه کند که دخئا مجبور شد با دست توپ را مهار کند و خطای دوضرب اعلام شود. بازیکن سمپدوریا ضربه خود را به دیوار دفاعی کوبید و در همان صحنه یاران یونایتد روی ضدحمله سریع خود موفق شدند گل اول را به ثمر برسانند. میخیتاریان روی ارسال دارمیان گل اول یونایتد را به ثمر رساند.

در ادامه یونایتد بازهم می‌توانست توسط میخیتاریان و با ضربه سر دروازه سمپدوریا را باز کند که این اتفاق نیفتاد و سمپدوریا نیز تنها سعی در حفظ توپ داشت و موقعیت خطرناکی روی دروازه دخئا ایجاد نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم با چند تغییر از سوی یونایتد آغاز شد و یونایتد بیشتر سعی بر دفاع کردن داشت اما در دقیقه ۶۰ و روی دفع ناقص اسمالینگ، دنیس توپ را وارد دروازه دخئا کرد تا حساب کار برابر شود.
در ادامه یونایتد چندین بار توسط مارسیال حرکاتی انجام داد و خطرساز شد تا اینکه در دقیقه ۸۰ و روی پاس مارسیال، ماتا با ضربه زمینی دروازه این تیم را برای بار دوم باز کرد.
در ادامه یونایتد باز هم می‌توانست توسط رشفورد به گل برسد که ضربه او مهار شد و بازی با نتیجه دو بر یک به سود یونایتد به اتمام رسید.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیگ جزیره: وستهام ۰ – ۰ یونایتد؛ نایب قهرمانی شیاطین سرخ قطعی شد

شیاطین سرخ با تساوی مقابل شاگردان مویس نایب قهرمان لیگ جزیره شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *