خانه / هیچکدام / یونایتد ۲ – ۱ اندرلخت؛ صعود پردردسر

یونایتد ۲ – ۱ اندرلخت؛ صعود پردردسر

یونایتد موفق شد اندرلخت را از پیش رو بردارد تا به نیمه نهایی اروپا صعود کند

یونایتد فنز – منچستریونایتد در یک بازی سخت و نفسگیر موفق شد اندرلخت را از پیش رو بردارد و به نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کند.

یونایتد نیمه اول را طوفانی آغاز کرد و در همان ابتدای بازی و در دقیقه ۱۰ روی پاس راشفورد میختاریان دروازه روبن را باز کرد تا یک بر صفر پیش بیفتند.در ادامه یونایتد میتوانست توسط لینگارد و میختاریان دوبار دیگر دروازه اندرلخت را باز کند اما درخشش دروازبان این تیم مانع شد. در ادامه بازیکنان اندرلخت جلو آمدند و بعد از اینکه ضربه تیلمانس به تیر خورد هانی موفق شد در برگشت دروازه یونایتد را باز کند تا بازی مساوی شود. بعد از این گل یونایتد جلو آمد اما حملات آنها نتیجه ای نداشت تا نیمه اول با نتیجه مساوی به پایان برسد.

نیمه دوم را هر دو تیم هجومی آغاز کردند و میتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند اما حملات آنها نتیجه ای نداشت. هرچه به پایان بازی نزدیک میشدیم یونایتد حملات خود را بیشتر میکرد. ژوزه مورینیو فلینی را بجای لینگارد به زمین فرستاد تا از توپ های هوایی کمک بگیرند اما نتیجه ای نداشت و بازی در وقت های معمول یک بر یک مساوی شد تا به وقت های اضافه برود.

مارسیال بجای زلاتان مصدوم به زمین آمد و یونایتد بازهم به حملات خود در وقت های اضافه ادامه داد و میتوانست توسط راشفورد به گل برسد که موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا اینکه در دقیقه ۱۰۷ راشفورد توانست روی پاس فلینی دروازه اندرلخت را باز کند تا یونایتد پیش بیفتد.

در ادامه اندرلخت کاملا جلو کشید اما حملات آنها بی ثمر ماند تا یونایتد به همراه لیون، آژاکس و سلتاویگو به نیمه نهایی اروپا راه پیدا کند.فردا ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران قرعه کشی نیمه نهایی لیگ اروپا برگزار خواهد شد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *