دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / یونایتد ۲ – ۰ چلسی؛ طلسم شکسته شد

یونایتد ۲ – ۰ چلسی؛ طلسم شکسته شد

یونایتد در یک بازی هیجان انگیز موفق به شکست چلسی شد.

یونایتد فنز– شاگردان مورینیو در روزی که زلاتان از روی نیمکت کار را آغاز میکرد موفق شدند با یک بازی برتر این تیم را بعد از چندین سال شکست دهند.

بازی از ابتدا با مالکیت یونایتد همراه بود و مارکوس راشفورد میتوانست در یک صحنه یونایتد را پیش بیاندازد که ضربه او به بیرون رفت. اما تنها دو دقیقه بعد پاس عالی هررا برای راشفورد او را با بگوویچ تک به تک کرد و او به زیبایی توپ را وارد دروازه کرد تا یونایتد یک بر صفر پیش بیفتد.

در ادامه بازی همچنان با مالکیت یونایتد همراه بود و چلسی حتی به محوطه یونایتد نمیتوانست نزدیک شود. در دقیقه ۴۲ گری کیهیل تا آستانه باز کردن دروازه خودی پیش رفت اما توپ به بیرون رفت و نیمه اول یک بر صفر به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با حملات یونایتد شروع شد و در همان ابتدا طی یک رفت و برگشت شوت عالی هررا با برخورد به زوما وارد دروازه شد تا روز خوب خود را تکمیل کند.

در ادامه یونایتد توسط لینگارد و راشفورد نیز صاحب موقعیت هایی شد اما ثمری نداشت و پس از آن چلسی صاحب توپ و میدان شد اما دفاع تیمی عالی یونایتد اجازه نفوذ به آنها نداد و ورود کریک بجای لینگارد و زلاتان بجای راشفورد به حفظ نتیجه کمک کرد تا چلسی بدون حتی یک ضربه در چارچوب مقابل یونایتد در الدترافورد شکست بخورد و اختلاف خود با تاتنهام را به ۴ کاهش دهد.یونایتد نیز به رده پنج صعود کرد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *