دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / جام گینس: منچستریونایتد ۲ – ۰ سیتی؛ فتح دربی این بار در هیوستون

جام گینس: منچستریونایتد ۲ – ۰ سیتی؛ فتح دربی این بار در هیوستون

یونایتد موفق شد در سومین گام از تور آمریکا همشهری خود را شکست دهد.

یونایتدفنز– ژوزه مورینیو در ترکیب اولیه خود بهترین بازیکنان خود را به زمین فرستاد و در نیمه اول به خوبی از پس حریف برآمد. یونایتد سه بار توسط راشفورد، هررا و پوگبا ضربه هایی را روانه دروازه سیتی کرد که ادرسون موقعیت ها را مهار کرد.  در دقیقه ۳۶ لوکاکو با پاس پوگبا و  روی فرار عالی خود و جاگذاشتن ادرسون که از دروازه بیرون آمده بود گل اول بازی را از زاویه بسته به ثمر رساند.


تنها دو دقیقه بعد راشفورد روی پاس میختاریان در موقعیت تک به تک بار دیگر دروازه ادرسون را فرو ریخت تا حساب کار دو بر صفر شود. سیتی نیز در این نیمه دوبار اقدام به شوتزنی کرد که داوید دخیا به زیبایی هرچه تمام تر آنها مهار کرد. بازی در نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید.

نیمه دوم یونایتد در دقایق مختلف تعویض هایی را انجام داد و بهتر از سیتی شروع کرد و در همان دقایق اولیه راشفورد از میانه زمین سیتی ضربه زیبایی روانه دروازه این تیم کرد که ادرسون به سختی مهار کرد. در ادامه نیز لوکاکو توپ را به تیرک دروازه این تیم کوبید. اما در ادامه سیتی بازی را در دست گرفت و یونایتد سعی در اداره بازی داشت. سیتی برای جبران گل های خورده تلاش زیادی کرد اما نتوانست موقعیت های زیادی ایجاد کند و در چند صحنه خطرناک ظاهر شد اما با هوشیاری مدافعان و رومرو منجر به گل نشد. سرانجام بازی با همان نتیجه به پایان رسید تا یونایتد سومین برد متوالی خود را در تور آمریکا به دست آورد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

ویژه: آنتونی به سه دلیل می بایست یونایتد را ترک کند

همه شاهد آن بوده اند که وی پس از ورود خوزه مورینیو شرایط مطلوبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *