خانه / مسابقات / سوپر جام اروپا / یونایتد ۱ – ۲ رئال مادرید؛ کهکشانی ها فاتح سوپرکاپ اروپا

یونایتد ۱ – ۲ رئال مادرید؛ کهکشانی ها فاتح سوپرکاپ اروپا

رئال مادرید موفق شد با برتری مقابل یونایتد قهرمان سوپرکاپ اروپا شود.

یونایتد فنز – منچستریونایتد نیمه اول را مطمئن شروع نکرد و می‌توانست در همان ابتدا توسط بیل دروازه اش باز شود که ضربه او به بیرون رفت. در ادامه کاسیمیرو با ضربه سر توپ را به تیر دروازه زد. اما در دقیقه ۲۴ روی پاس عمقی کارواخال کاسیمیرو موفق شد دروازه دخیا را باز کند و حساب کار یک بر صفر شد. در ادامه حملات دو تیم نتیجه ای نداد و نیمه اول با همان یک گل به اتمام رسید.

نیمه دوم با حضور راشفورد بجای لینگارد شروع شد اما باز هم رئال مادرید در دقیقه ۵۲ روی حرکت خوب ایسکو و آشفتگی دفاع گل دوم را به ثمر رساند.
در ادامه یونایتد کمی جلو آمد و لوکاکو در دقیقه ۶۲ روی برگشت شوت ماتیچ دروازه ناواس را باز کرد. یونایتد برای به تساوی رساندن بازی تلاش می‌کرد اما رئال نیز در ضد حملات خطرناک ظاهر می‌شد و یکبار نیز توسط بیل توپ را به تیرک دروازه زد و موقعیت های دیگری هم ایجاد کرد که ثمری نداشت.

یونایتد هم با حضور فلینی به توپ های بلند رو آورد که نتیجه ای نداشت اما در یک صحنه راشفورد در موقعیت تک به تک می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند که موفق نبود و در نهایت بازی با نتیجه دو بر یک به اتمام رسید تا رئال مادرید فاتح سوپرکاپ اروپا شود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیگ جزیره: وستهام ۰ – ۰ یونایتد؛ نایب قهرمانی شیاطین سرخ قطعی شد

شیاطین سرخ با تساوی مقابل شاگردان مویس نایب قهرمان لیگ جزیره شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *