یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

یونایتد همچنان مصمم به جذب واران

منچستر یونایتد فشار روی رئال مادرید برای جذب واران را افزایش داده است.

یونایتد فنز – به ادعای Mundo Deportivo شیاطین سرخ دست بالا را در فرایند خرید واران دارند. این بازیکن ۲۸ ساله آخرین سال قرارداد خود را سپری میکند و تصمیم او مبنی بر عدم تمدید باعث شده است رئال مادرید ضعیف ترین موضع را میان سه طرف این معامله داشته باشد.

پیش تر گفته شده بود که رئال مادرید همچنان به دنبال متقاعد کردن واران برای تمدید قرارداد است. مادریدی ها با توجه به کیفیت و ارزش ۷۰ میلیون یورویی او در بازار فعلی نمیخواهند اجازه دهند او رایگان جمع آن ها را ترک کند و از این رو به دنبال فروش او در این تابستان هستند. منچستری ها از شرایط رئال مادرید و قصد واران برای خروج آگاه اند و از این رو منتظر هستند، تا باشگاه اسپانیایی از موضع خود عقب نشینی کند.

دو باشگاه از طریق تماس، ایمیل و فکس در ارتباط مستمر هستند اما اخبار حاکی از عدم اثربخشی این ارتباط ها در روند معامله است. شیاطین سرخ بسیار مصمم به پیشبرد معامله از راه هایی مانند توافق با بازیکن هستند تا فشار بیشتری روی طرف مقابل ایجاد کنند.

این بازیکن اسپانیایی آرام است و جهت حفظ احترام به باشگاه خود، به تور پیش فصل رئال مادرید اضافه شده است. او روند کار ها را بدون هیچگونه طغیان و بد رفتاری پیش میبرد.
با توجه به شرایط حاکم، شیاطین سرخ جوانب این معامله را تحت کنترل دارند و منتظر هستند تا رئال از موضع خود عقب نشینی کند. وقت کافی برای انجام انتقال وجود دارند و یونایتدی ها صبر میکنند تا بتوانند واران را با قیمتی کمتر جذب کنند.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x