خانه / هیچکدام / یونایتد منتظر وضعیت بایلی پیش از سفر به واتفورد

یونایتد منتظر وضعیت بایلی پیش از سفر به واتفورد

منچستر یونایتد شنبه به واتفورد خواهد رفت و با این تیم مسابقه خواهد داد تا شاید بتواند روند دو شکست پیاپی اش را متوقف کند ، اما مسئله ای که ذهن کادر فنی این باشگاه را به خود جلب کرده است ، مصدومیت اریک بایلی است …

یونایتدفنز – به گزارش Manchester Evening news این مدافع ۲۲ ساله اهل ساحل عاج ، در شکست تیمش برابر فاینورد در لیگ اروپا مصدوم شد و  بازی را لنگ لنگان دنبال می کرد . با این حال او تا پایان مسابقه برای تیمش در میدان بازی کرد .

این که او مصدوم است بسیار واضح است اما مدت مصدومیت او نامشخص است . ولی مورینیو خیلی مشتاق است تا بتواند از او در بازی برابر واتفورد استفاده کند .

لازم به ذکر است که بایلی و دیوید ده خه آ تنها بازیکنانی هستند که در این فصل در تمامی بازیهای یونایتد به صورت کامل بازی کرده اند .

البته در صورتی که بایلی به این بازی نرسد ، مورینیو میتواند از کریس اسمالینگ بهره بگیرد ، بازیکنی که شاید به خوبی بایلی نباشد اما میتواند جایگزینی مناسب برای او در دفاع مرکزی شیاطین سرخ باشد .

تبلیغات

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو در مورد مصدومیت لوکاکو: روملو فقط بدشانس بود

مورینیو درباره آخرین وضیعت لوکاکو توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *