خانه / هیچکدام / یونایتد منتظر وضعیت بایلی پیش از سفر به واتفورد

یونایتد منتظر وضعیت بایلی پیش از سفر به واتفورد

منچستر یونایتد شنبه به واتفورد خواهد رفت و با این تیم مسابقه خواهد داد تا شاید بتواند روند دو شکست پیاپی اش را متوقف کند ، اما مسئله ای که ذهن کادر فنی این باشگاه را به خود جلب کرده است ، مصدومیت اریک بایلی است …

یونایتدفنز – به گزارش Manchester Evening news این مدافع ۲۲ ساله اهل ساحل عاج ، در شکست تیمش برابر فاینورد در لیگ اروپا مصدوم شد و  بازی را لنگ لنگان دنبال می کرد . با این حال او تا پایان مسابقه برای تیمش در میدان بازی کرد .

این که او مصدوم است بسیار واضح است اما مدت مصدومیت او نامشخص است . ولی مورینیو خیلی مشتاق است تا بتواند از او در بازی برابر واتفورد استفاده کند .

لازم به ذکر است که بایلی و دیوید ده خه آ تنها بازیکنانی هستند که در این فصل در تمامی بازیهای یونایتد به صورت کامل بازی کرده اند .

البته در صورتی که بایلی به این بازی نرسد ، مورینیو میتواند از کریس اسمالینگ بهره بگیرد ، بازیکنی که شاید به خوبی بایلی نباشد اما میتواند جایگزینی مناسب برای او در دفاع مرکزی شیاطین سرخ باشد .

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *