خانه / هیچکدام / یونایتد علاقه ایی به جدایی مارسیال و راشفورد ندارد

یونایتد علاقه ایی به جدایی مارسیال و راشفورد ندارد

یونایتد پیشنهادات قرضی برای مهاجمان جوانش را رد میکند…
یونایتد فنر- با وجود اینکه مارسیال و راشفورد نسبت به فصل قبل افت محسوسی  داشته اند ولی همچنان منچستریونایتد علاقه ایی به جدایی این دو بازیکن به صورت قرضی از تیم را ندارد.
این دو بازیکن  ۱۹ ساله و ۲۱ ساله هر کدام به ترتیب ۳ و ۴ گل به ثمر رساندن برای منچستر در تمام بازی هایی که در زمین حضور داشته اند.
بنا به گزارش ESPN منچستر یونایتد هیچ نوع پیشنهاد قرضی از طرف وستهم برای مارکوس راشفورد یا آنتونی مارسیال را بررسی نخواهد کرد.
با توجه به این که در فصل جاری زلاتان ابراهیموویچ تقریبا در تمام بازی ها نقش مهاجم نوک را در ترکیب یوناتد بازی میکند مارسیال و راشفورد هر دو مجبور بوده اند در پست های کناری زمین بازی کنند.

js115892258_rex-features_football-premier-league-2016-17-manchester-united-v-tottenham-hotspur-old-large_trans_nvbqzqnjv4bqkq5yvlf_ts7m85bsv1lmkvpcxuw7pueig9rgusns7va
به گزارش دیلی تلگراف راشفورد و مارسیال مورد علاقه ی تیم اسلوان بیلیچ هستند و وستهم میخواهد در ژانویه پیشنهاداتی برای جذب قرضی آنها به باشگاه منچستریونایتد ارائه کند.
با این حال ESPN گزارش داده است که این دو بازیکن جایی نمیروند و یونایتد نمیخواهد به پیشنهادات برای این دو بازیکن توجه کند.

گفتنی هست با وجود سن کم راشفورد و مارسیال یکی از دلایل اینکه باشگاه مانع خروج آنها به صورت قرضی و دائمی میشود زیرا نمیخواهد دوباره داستان پوگبا برای منچستر رخ دهد دومین دلیلش هم بخاطر این است که بخاطر حجم زیاد بازی ها باشگاه نمیخواهد این ریسک را بکند که بازیکن های کلیدیش را از دست بدهد و اتفاقی که برای ونخال رخ داد برای مورینیو هم رخ دهد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *