دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / یونایتد دارمیان را کمتر از ۱۸ میلیون یورو نمی فروشد

یونایتد دارمیان را کمتر از ۱۸ میلیون یورو نمی فروشد

دارمیان به دنبال بازگشت به وطنش است و یونایتد حاضر نیست او را ارزان بفروشد.

یونایتد فنز- اکثر خبرگزاری‌ها ادعا می کنند متئو دارمیان در معامله اینتر و یونایتد بر سر ایوان پریشیچ گنجانده خواهد شد، اما نباید فراموش کرد که تیم های دیگر نیز به مدافع ایتالیایی علاقمند هستند. با اینکه انتقال او به اینتر عقلانی به نظر می‌رسد اما آنها تنها باشگاه علاقمند به او نیستند و آ اس رم نیز به دنبال تقویت سمت چپ خود می باشد.


با اینکه او مدافع چپ نیست اما عملکرد او در این پست چشم ها رو به خود خیره کرده و او در این پست فصل را زیر نظر مورینیو به اتمام رساند و خوزه خواهان فروش او نیست.
مانند سزار آزپلیکوئتا در چلسی، دارمیان بجای مدافع راست در تیم مورینیو در سمت چپ جایگاه خود را پیدا کرده است و این دلیل قیمت گذاری ۱۸ میلیون یورویی یونایتد بر روی این بازیکن است.
این مطلبی است که ll messagero گزارش می‌دهد و در بررسی گزینه های مونکی برای تقویت دفاع رم اعلام کرده است قیمت متئو دارمیان حداقل ۱۸ میلیون یورو است.


موردی که به تیم ایتالیایی کمک میکند علاقه دارمیان به بازگشت هرچه سریعتر به وطن خود می باشد. با اینکه بدون اظهار خود این بازیکن اثبات این موضوع ممکن نیست اما این اولین باری نیست که این موضوع مطرح میشود.
باید صبر کرد و دید اما احساس ما میگوید اگر او در انتقال پرسیچ گنجانده نشود یونایتد را ترک نخواهد کرد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

غیر رسمی: دارمیان به یوونتوس پیوست

مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ بالاخره این تیم را ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *