خانه / نقل و انتقالات / یونایتد به دنبال هایجک کردن توماس لمار از آرسنال

یونایتد به دنبال هایجک کردن توماس لمار از آرسنال

یونایتد قصد دارد توماس لمار را از موناکو به خدمت بگیرد.

یونایتد فنز- ژوزه مورینیو تا قبل از ۳۱ آگوست به دنبال اضافه کردن یک مهره تهاجمی به تیمش است. بعد از سه خریدی که مرد پرتغالی در این تابستان داشت به دنبال یک بازیکن دیگر است اما از اینکه پیشرفتی در مذاکرات با هدف های کنونی اش حاصل نمی شود عصبانی است.
تلاش رویاپردازانه برای جذب بیل و رونالدو بی ثمر بود و جذب ایوان پرسیچ نیز باتوجه به عدم پرداخت مطالبه اینتر برای او توسط یونایتد منتفی شد.

و حالا Daily record گزارش می دهد که یونایتد توجهات خود را به سمت لمار ۲۱ ساله معطوف کرده است. با اینکه لمار هزینه بیشتری نسبت به پرسیچ برای یونایتد دارد اما دستمزد کمتری از او می گیرد و باتوجه به اینکه هفت سال کوچکتر از پرسیچ است ارزش فروش دوباره او بیشتر است.
قیمت لمار ۵۴.۵ میلیون پوند است اما باشگاه فرانسوی نسبت به فروش او بی میل است چراکه تا به اینجای کار چند بازیکن خود را به باشگاه های لیگ برتری واگذار کرده است.

آرسنال برای مدت طولانی ای این بازیکن فرانسوی را زیر نظر داشت و ونگر از تحسین کنندگان او به شمار می رود. اما توپچی ها موفق به توافق با موناکو نشدند و موناکو سومین پیشنهاد آرسنال به ارزش ۴۵ میلیون پوند را رد کرد.
لمار تا سال ۲۰۲۰ تحت قرارداد موناکو است و در ۵۵ بازی برای این تیم موفق به زدن ۱۴ گل و دادن ۱۷ پاس گل شد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

گرت بیل به عنوان جانشین رونالدو در رئال مادرید باقی خواهد ماند

هدف طولانی مدت منچستریونایتد جانشین کریستیانو رونالدو در رئال مادرید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *