خانه / آکادمی / نقل و انتقالات آکادمی / یونایتد به دنبال جوان سوئدی

یونایتد به دنبال جوان سوئدی

منچستر یونایتد به خرید مهاجم جوان علاقه مند است و این انتقال میتواند تا ژانویه نهایی شود …
یونایتدفنز – منچستریونایتد در حال حاضر یک مهاجم افسانه ای به نام زلاتان ابراهیموویچ را در اختیار دارد . این مهاجم با تجربه ماه بعد ۳۵ ساله خواهد شد ، اما‌ کماکان یکی از تاثیرگزار ترین بازیکنان تیمش است و یکی از ستارگان تیم مورینیو نیز محسوب میشود .

اما یونایتد به خرید بازیکنی که تقریبا نصف زلاتان سن دارد علاقه نشان داده است ، این مهاجم سوئدی که نامش یسپر کارلسون است ، در حال حاضر برای فالکنبرگ بازی میکند . نشریه فوتبال دایرکت سوئد چندی پیش اعلام کرده که یونایتد به جذب این بازیکن علاقه دارد .
گفته شده است که یونایتد تا حالا علاقه خود را به این بازیکن ابراز کرده است و حالا به دنبال زیر نظر گرفتن بازی او هستند . فوتبال دایرکت طی مصاحبه ای که با مدیر ورزشی باشگاه فالکنبرگ ،هاکان نیلسون، داشت ؛ سوال های مهمی حول مسئله انتقال جوان سوئدی از او پرسید .

نیلسون گفت :

“در تمام مدت زمانی که من در فالکنبرگ هستم ، ما مانع بازیکنی نشده ایم . “

مدیر ورزشی این باشگاه همچنین اعلام کرد که این باشگاه برای فروش جوانانی مانند یسپر کلارسون ، مبلغ زیادی را از مشتریانشان درخواست خواهد کرد.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد منتظر مشخص شدن آینده ی پدیده ی موناکو

یکی از اهداف منچستریونایتد برای جذب به عنوان نوجوان و پرورش در آکادمی باشگاه پدیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *