خانه / آکادمی / نقل و انتقالات آکادمی / یونایتد به دنبال جوان سوئدی

یونایتد به دنبال جوان سوئدی

منچستر یونایتد به خرید مهاجم جوان علاقه مند است و این انتقال میتواند تا ژانویه نهایی شود …
یونایتدفنز – منچستریونایتد در حال حاضر یک مهاجم افسانه ای به نام زلاتان ابراهیموویچ را در اختیار دارد . این مهاجم با تجربه ماه بعد ۳۵ ساله خواهد شد ، اما‌ کماکان یکی از تاثیرگزار ترین بازیکنان تیمش است و یکی از ستارگان تیم مورینیو نیز محسوب میشود .

اما یونایتد به خرید بازیکنی که تقریبا نصف زلاتان سن دارد علاقه نشان داده است ، این مهاجم سوئدی که نامش یسپر کارلسون است ، در حال حاضر برای فالکنبرگ بازی میکند . نشریه فوتبال دایرکت سوئد چندی پیش اعلام کرده که یونایتد به جذب این بازیکن علاقه دارد .
گفته شده است که یونایتد تا حالا علاقه خود را به این بازیکن ابراز کرده است و حالا به دنبال زیر نظر گرفتن بازی او هستند . فوتبال دایرکت طی مصاحبه ای که با مدیر ورزشی باشگاه فالکنبرگ ،هاکان نیلسون، داشت ؛ سوال های مهمی حول مسئله انتقال جوان سوئدی از او پرسید .

نیلسون گفت :

“در تمام مدت زمانی که من در فالکنبرگ هستم ، ما مانع بازیکنی نشده ایم . “

مدیر ورزشی این باشگاه همچنین اعلام کرد که این باشگاه برای فروش جوانانی مانند یسپر کلارسون ، مبلغ زیادی را از مشتریانشان درخواست خواهد کرد.

تبلیغات

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

آیا داستان پوگبا یی دیگر تکرار خواهد شد؟

در ماه های اخیر مذاکرات گسترده ای در مورد قرارداد جدید آنخل گومز در جریان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *