یونایتد آماده خوشامد گویی به کولیبالی

منچستر یونایتد تابستان امسال آماده خوشامد گویی از کالیدو کولیبالی است زیرا ناپولی به دنبال فروش او برای پرداخت بخشی از بدهی های خود است.

یونایتد فنز – به نقل از Tuttosport ، که توسط کالچو ناپولی نیز بازگو شده است، ایجنت این بازیکن، فالی رمضانی در تلاش است تیمی را پیدا کند که مایل به پرداخت قیمت درخواستی ناپولی باشد.

مانند اکثر تیم ها، دارایی های ناپولی با توجه به شیوع بیماری همه گیر کرونا تحت تاثیر قرار گفته است، بنابراین آنها برای جبران ضررهای مالی خود نیاز به فروش بزرگی در این تابستان دارند. آنها با مبلغی در حدود ۸۰.۲ میلیون یورو کسری، از دو طریق اقدام به جبران هزینه ها خواهند کرد، ابتدا با کاهش دستمزد ها و سپس فروش ۲ یا ۳ بازیکن با ارزش.

فروش کولیبالی در چنین شرایطی کاملاً مناسب خواهد بود و به نقل از توتوسپورت، ایجنت او در تلاش است تیمی را پیدا کند که حاضر به پرداخت ۴۵ تا ۵۰ میلیون یورو مبلغ درخواستی ناپولی باشد.

سه باشگاه علاقه مند به این بازیکن، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد و رئال مادرید همگی آماده استقبال از این مدافع هستند. مشخص نیست که آیا آنها با مبلغ درخواستی ناپولی موافقت می کنند یا خیر، اما به نظر می رسد که درصورت امکان خرید این بازیکن سنگالی، همه آنها مشتاق به رسیدن به توافق خواهند بود.

این موضوع مطمئناً برای منچستر یونایتد خوشایند و البته منطقی است، زیرا که مدتهاست این تیم به کولیبالی لینک شده و در تابستان امسال نیز به دنبال جذب یک دفاع میانی است.

در مورد دو تیم دیگر اما شرایط متفاوت است زیرا با توجه به هزینه ای که تیم های بایرن و مادرید به ترتیب برای خرید دایوت اوپامنکو و داوید آلابا کرده اند، احتمال خرید یک مدافع دیگر را کم کرده است.

درباره ی محمد میرزاده

مطلب پیشنهادی

مقاله: هواداران منچستر یونایتد خواهان جذب مانوئل لوکاتلی

مانوئل لوکاتلی با شروعی فوق العاده در یورو ۲۰۲۰، توجه ها را به سوی خود …

۳ دیدگاه

  1. با ۴۵ تا خوبه بخریم

  2. چخبر نهایتش ۳۰ میل یورو به اضافه پریرا میخوان بخوان نمیخوان هم به درک ، ولی اگه اینو با این قیمت بگیریم عالی میشه

  3. برای مدافع سی و یک ساله به شخصه حاضر به دادن بیشتر از ۲۰ میلیون یورو نیستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دو =