خانه / اخبار باشگاه / یوفا به دنبال کنترل مبلغ نجومی دریافتی مدیر برنامه ها

یوفا به دنبال کنترل مبلغ نجومی دریافتی مدیر برنامه ها

در فصول اخیر مدیر برنامه های مبلغ قابل توجهی برای انجام انتقال دریافت میکنند و این باعث شکایت باشگاه ها به یوفا شده است.

یونایتد فنز- به گزارش Daily Mail یوفا در حال بررسی شرایط دستمزد مدیر برنامه ها در اجلاس گروه برنامه ریزی فوتبال حرفه ای است. این گروه از سهامداران اصلی فوتبال اروپا تشکیل شده است و سه شنبه در اجلاسی در شهر نیون کشور سوئیس راه کار های جدیدی را برای مقابله با رقم نجومی دستمزد مدیر برنامه ها مورد بررسی قرار داد. یکی از موارد مورد بررسی در این پرونده، مسئله ی انتقال الکسیس سانچز به منچستریونایتد بود.

فیر پلی مالی، تعداد مجاز بازیکنان تیم و مالیات مربوط به انتقال نیز مورد بررسی و آزمایش قرار گرفت. مدیر برنامه ی سانچز برای نقشی که در انتقال این ملی پوش شیلیایی به الدترافورد داشت، ۱۵ میلیون پوند دریافت کرد.

خرید جدید یونایتد یک بسته ی مالی بسیار بزرگ بود، اختصاص دستمزدی هفتگی نزدیک به ۶۰۰ هزار پوند به سانچز و پرداخت مبلغ بسیار زیادی به مدیر برنامه ی این بازیکن. افزایش نجومی رقم درخواستی مدیر برنامه ها در سال های اخیر باعث نارضایتی باشگاه ها شده است.

مدیر برنامه های سانچز

رایولا در سال ۲۰۱۶ برای فراهم کردن شرایط انتقال پوگبا از یوونتوس به منچستریونایتد ۲۴ میلیون پوند دریافت کرد. بیانه ی یوفا:

اجلاس مذکور، بند الحاقی درباره ی مدیر برنامه ها امضا کرده است که به منظور تغییر هدفمند در این مسئله، اضافه شده است و احتمالا با درنظر گرفتن سقف مبلغ پرداختی برای مدیربرنامه، ارائه ی مدارک و گزارشات مالی شفاف به یوفا و قرار دادن مجازات مناسب برای جلوگیری از نقض این قوانین، سعی در کنترل مبلغ دریافتی مدیر برنامه ها خواهد داشت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شیاطین سرخ در حال آماده سازی پیشنهاد ۶۰ میلیونی برای ویلیان

ژوزه مورینیو به سبک بازی ویلیان بسیار علاقه مند است و در طول دو فصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *