یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

یورو۲۰۱۶:بلژیک۱_۳ولز /ولز آبروی بریتانیا

تعداد منچستری های موجود در یورو به عدد چهار رسید . بع گزارش یونایتد فنز ولز و بلژیک در دوره دوم مرحله حذفی یورو به مصاف هم رفتند. مروان فلینی نیمه اول بازی را از نیمکت ذخیره تماشاکرد. بلژیک بازی را بهتر آغاز کرد و توپ ومیدان را دست گرفت بود تا جایی در دقیقه 12 توسط ناینگولان با شوت زیبا و پشت محوطه جریمه او به گل اول بازی دست یافت .بعد از گل این ولز بود که جلو کشید و خیلی زود توانست توسط اشلی ویلیامز و با ارسال زیبای رمزی به گل تساوی دست یافت. بازی در ادمه متعادل پیگیری شد تا نیمه اول باهمین نتیجه به اتمام برسد. نیمه دوم بلژیک به منظور استفاده از قد بلند پسر منچستر مروان فلینی را به جای یانیک کاراسکو به بازی فرستاد اما حضور او هم موثر نبود و بر خلاف جریان بازی ولزی ها دقیقه 55 توسط کانو به گل رسیدند چرخش زیبای او دو مدفع میانی بلژیک را از جریان مسابقه محو کرد و کورتوا دروازبان چلسی نتوانست کاری روی تک به تک با او انجام دهد . چهار دقیقه بعد فلینی کارت زرد گرفت تا بازی بعدی ملی خود در یورو یا انتخابی جام جهانی را از دست بدهد .در ادامه بلژیک سر وپا حمله شد و در چند مورد سعی داشت از قد بلند فلینی استفاده کند اما فلینی به جز یک صحنه موفق نبود از قد بلند خود استفاده کند تک ضربه سر فلینی در محوطه جریمه باعث شد توپ مقابل ویتسل بیفتد اما این بازیکن لینک شده یه منچستر چند سانتی کم آورد. حملات بلژیک ادامه داشت و دفاع رها شده بود تا جایی که ووکس نتیجه بازی را 3 بر 1 کرد . و کار بلژیک پر ستاره تقریبا تمام شده بود. حملات نصفه نیمه بلژیک فایده ای نداشت تا فلینی ششمین منچستری حذف شده از یورو باشد .بازی باهمین نتیجه به اتمام رسید.

تعداد منچستری های موجود در یورو به عدد چهار رسید .
بع گزارش یونایتد فنز ولز و بلژیک در دوره دوم مرحله حذفی یورو به مصاف هم رفتند.
مروان فلینی نیمه اول بازی را از نیمکت ذخیره تماشاکرد.
بلژیک بازی را بهتر آغاز کرد و توپ ومیدان را دست گرفت بود تا جایی در دقیقه 12 توسط ناینگولان با شوت زیبا و پشت محوطه جریمه او به گل اول بازی دست یافت .بعد از گل این ولز بود که جلو کشید و خیلی زود توانست توسط اشلی ویلیامز و با ارسال زیبای رمزی به گل تساوی دست یافت.
بازی در ادمه متعادل پیگیری شد تا نیمه اول باهمین نتیجه به اتمام برسد.
نیمه دوم بلژیک به منظور استفاده از قد بلند پسر منچستر مروان فلینی را به جای یانیک کاراسکو به بازی فرستاد اما حضور او هم موثر نبود و بر خلاف جریان بازی ولزی ها دقیقه 55 توسط کانو به گل رسیدند چرخش زیبای او دو مدفع میانی بلژیک را از جریان مسابقه محو کرد و کورتوا دروازبان چلسی نتوانست کاری روی تک به تک با او انجام دهد . چهار دقیقه بعد فلینی کارت زرد گرفت تا بازی بعدی ملی خود در یورو یا انتخابی جام جهانی را از دست بدهد .در ادامه بلژیک سر وپا حمله شد و در چند مورد سعی داشت از قد بلند فلینی استفاده کند اما فلینی به جز یک صحنه موفق نبود از قد بلند خود استفاده کند تک ضربه سر فلینی در محوطه جریمه باعث شد توپ مقابل ویتسل بیفتد اما این بازیکن لینک شده یه منچستر چند سانتی کم آورد.
حملات بلژیک ادامه داشت و دفاع رها شده بود تا جایی که ووکس نتیجه بازی را 3 بر 1 کرد . و کار بلژیک پر ستاره تقریبا تمام شده بود.
حملات نصفه نیمه بلژیک فایده ای نداشت تا فلینی ششمین منچستری حذف شده از یورو باشد .بازی باهمین نتیجه به اتمام رسید.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x