یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

یورو۲۰۱۶:آلمان۱(۶)_(۵)۱ایتالیا/رستکاری آلمان درضیافت پنالتی ها

شوانی برنده جدال منچستری ها .

به گزارش یونایتد فنز در چهار چوب مرحله 1/4نهایی یورو 2016 دوتیم آلمان و ایتالیا به مصاف هم رفتند .
هر دو نماینده منچستر در دو تیم بازی را از نیمکت ذخیره ها دنبال کردند .
بازی متعادل اعاز شد البته ایتالیا در همان دقایق ابتدایی بازی اقدام به گل زنی ورد ولی موفق نبود .
در حالی که تنها13 دقیقه از بازی گذشته بود خدیرا مصدوم شد تا پسر خوشتیپ منچستر اشتایگر وارد زمین شود و بازوبند کاپیتانی را بدست بگیرد .
در ادامه بازی متعادل پیش میرفت امادر مهترین صحنه نیمه اول مولر وکروس دو ضربه پیاپی به سمت دروازه ایتالیا زدند وع هیچ کدام راهی به دروازه نداشت .
نیمه اول باهمین نتیجه به اتمام رسید.
نیمه دوم گرچه ایتالیا بهتر بازی را آغاز کرد امااین اوزیل بود در دقیقه 65 به گل رسید.
پاس هکتور را مدافع لینک شده به منچستر بونوچی اثر گذاشت اما توپ به اوزیل رسید واین او موفق شد المان را جلو بیندازد.سه دقیقه بعد گومز چیزی نمانده بود اختلاف را دوبرابر کند اما وی نتوانست تک به تک را گل کند.
اما دقیقه 78 اشتباه مرگ بار بواتنگ ایتالیا را صاحب پنالتی کرد و پونوچی ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تاهمه چیز برابر شود .
در ادامه دوتیم رسیک نکردند وبازی متعادلی به نمایش گذاشتند.تنها دقیقه 88 دارمیان دفاع راست منچستر به جای فرونیزا به میدان آمد وسرانجام بازی به وقت های اضافه کشیده شد .
در 30 دقیقه وقت اضافه دوتیم محتات بازی کردند و تنها نکته این دقایق کارت زرد شوانی بود که وی دقیقه 112 دچار خطاشد و از داور اخطار گرفت.
سرانجام دوتیم اماده پنالتی هاشدند.
المان دوپنالتی از چهار پنالتی خود راتوسط کروس ودراکسل گل کرد واز طرف دیگر ایتالیا توسط بارزاگلی و لورنزو دوگل زد اما پنالتی پنجم بونوچی نتوانست گل کند همچیز محیا بود تا شوانی ناجی آلمان شود هافبک منچستر توپ را به آسمان کوبید .
در ادامه دوتیم سه ضربه پی در پی خود را گل کردند تا نوبت به دارمیان برسد .
ضربه پسر ایتالیایی منچستر زاویه کافی نداشت و نویر به راحتی محار ورد سرانجام هکتور ضربه نهایی را وارد دروازه کرد تا دارمیان هفتیم حذف شده منچستر در یورو باشد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x