یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

یورو ۲۰۱۶:فرانسه۲-آلمان ۰ /خداحافظی آلمان از یورو با اشتباه شوانی

دوتیم فرنسه والمان در چهار چوب مرحله نیمه پایانی مسابقات یورو 16 به مصاف هم رفتند .

یونایتد فنز-6کاپیتان آلمان در این بازی شوانی پسر خوشتیپ منچستر بود بود بعلاوه اشنایدرلین و مارسیال ملی پوشان فرانسوی منچستر بازی را از نیمکت ذخیره ها دنبال کردند
هرچند بازی را فرانسه بهتر آغاز ولی خیلی زود آلمان بازی را دست گرفت .تاجایی که باستین شوان اشتایگر دقیقه 26 با ضربه فنی و زیبا در موقعیت گلزنی قرار گرفت ولی ضربه او توسط لوریس دفع شد .
حملات آلمان در این نیمه ادامه داشت حتی دقیقه 40 یک پنالتی مشکوک برای آلمان ها گرفته نشد . ارسال آلمان روی سر شوانی با دخالت پوگبا که امروز اسکای از پیشنهاد منچستر به او خبر داده بود مواجه شد .آلمان ها معتقد بودند پوگبا روی شوانی خطاکرده است .
اما در صورتی که همگان تصور میکردند نیمه اول باهمین نتیجه تمام شده آلمان با اشتباه بچگانه شوانی گل دریافت کرد .
توپ ارسالی فرانسوی ها به دست اشتایگر خورد داور پنالتی گرفت گریژمان پنالتی را به گل تبدیل کرد.
نیمه نخست باهمین نتیجه به اتمام رسید.
نیمه دوم بازی متعادل آغاز شد ولی خیلی زود آلمان ها بازی را در دست گرفتند.تاجایی که دقیقه 66 اومتیتی مدافع فرانسه مانع گلزنی آلمان ها در این مسابقه شد.
اما برخلاف جریان بازی دقیقه 71 پاسکاری آلمان در محوطه جریمه خودی وابتدا توپ رباعی وسپس تکنیک بالا ودر اخر سانتر زیبای پوگبا, گریژمان را در موقعیت گل دوم قرار دادتا گریژمان در این بازی دبل کند.
پوگبا در این حرکت شایستگی های خود را به منتقدینش اثبات کرد.
در ادامه آلمان دوباره سر وپاحمله شد ولی حملات ژرمن ها راهی به دروازه نیافت .سرانجام بعد از 79بازی پرنوسان تعویض شد او جای خود را به لروی داد .
اما آلمان که چیزی برای از دست دادن نداشت در دو دقیقه پایانی روی کنر از نویر هم استفاده کرد اما این توپ ها هم توسط لوریس مهار شد.
در نهایت بازی باهمین نتیجه به اتمام رسید تا یک نماینده دیگر از جمع منچستری های یورو کم شود وتعداد منچستری ها باقی مانده به عدد دو برسد .
همچنین دو منچستری موجود در تیم ملی فرانسه اشنایدرلین و مارسیال در این مسابقه به بازی گرفته نشدند .
ماتوییدی هم که در دوروز گذشته بسیاربه یونایتد لینک شده بود در این بازی علمکرد خوبی نداشت.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x