یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

یانگ: از اخراج مورینیو خوشحالی نکردیم؛ سولشر همیشه لبخند می زند

یکی از کاپیتان های منچستر در مورد شرایط کنونی این تیم مصاحبه ای را انجام داده است.

یونایتد فنز – اشلی یانگ یکی از بازیکنان قدیمی منچستر به شمار می رود و در زمان مورینیو به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل شده بود. یانگ درباره ی مورینیو و مربی جدید مصاحبه ای را انجام داده است.

 

اخراج مورینیو:

جشن و خوشحالی ای در کار نبود. دروغ مطلق؛ قطعا این که مربی اخراج شود باعث ناامیدی بود. در دو سال و نیمی که مورینیو با ما بود، جام های بسیاری برد. ما باید کمی از مسئولیت این موضوع را به عهده بگیریم چرا که این ما بودیم که درون زمین بازی میکردیم.

پیروزی برابر کاردیف:

ما از پیروزی برابر کاردیف خوشحالیم. شیوه بازی ما از اولین دقیقه تا انتهای بازی عالی بود و تنها نکته نا امید کننده، دریافت گل بود ولی ما به جنبه های مثبت بازی توجه می کنیم تا در ادامه کار به آنها متکی باشیم.

بازی های فشرده ی سال نو:

در بازه زمانی کریسمس پیش رو، ما بازی های زیادی داریم و مسئله به سرعت ریکاوری کردن است. ما فقط باید روی بازی های پیش رو تمرکز کنیم و خیلی به دوردست ها توجه نکنیم.

مربی جدید:

فکر میکنم سولشر لبخند زدن را متوقف نکرد. او زمانی که بازی میکرد هم همین گونه بود. او همواره لبخند بر لب دارد و من فکر میکنم این می تواند به تیم هم سرایت کند که چیز خوبی است. بعد از چنین عملکردی، من مطمئن هستم وی خوشحال خواهد بود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x