خانه / هیچکدام / یادداشت رایان گیگز در نشریه تلگراف

یادداشت رایان گیگز در نشریه تلگراف

رایان گیگز از سال ۲۰۱۳ و عدم موفقیت منچستر یونایتد میگوید

یونایتدفنز – منچستر یونایتد پس از کسب قهرمانی بیستم در آخرین فصل حضور فرگوسن روی نیمکت این تیم در فصل ۱۳-۲۰۱۲، موفق به کسب قهرمانی در لیگ نشده است. حال رایان گیگز در یادداشتی در روزنامه تلگراف مدعی شد که اگر در دوران مویس هزینه بیشتری می‌شد یونایتد می‌توانست نتیجه بهتری کسب کند.

رایان گیگز نوشت:

“اگر سال ۲۰۱۳ پس از قهرمانی سیزدهم با سرالکس از من سوال می‌کردید که آیا روزی را می‌بینم که یونایتد برای قهرمانی نجنگد، پاسخم قطعا منفی بود. ما از لحاظ اقتصادی باشگاه قدرتمندی هستیم. ورزشگاهمان بهترین ورزشگاه انگلیس است. تمام آنچه لیورپول در تکرار قهرمانی‌های دهه ۷۰ و ۸۰ اش ناموفق بوده را یونایتد انجام داده ولی در ۳ سال اخیر ناموفق بوده است. سر الکس ۳ فصل قهرمان لیگ نشد ولی برنامه ریزی کرد و با ۳ قهرمانی بین ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ بازگشت. حالا این یک چالش برای مورینیو است که باشگاه را به روزهای اوجش برگرداند.”

david-moyes-jose-mourinho-man-utd-chelsea-361071

او در ادامه افزود:

“فکر نمی‌کنم دوران بد پس از سرالکس غیرقابل گریز بود.بازیکنان بزرگی در تیم حضور داشتند، شخصیت های محکم مصف فردیناند، ویدیچ، اورا و … . در حقیقت در تابستان اول با مویس خرید بازیکنان آنطور که باید پیش نرفت. من دیوید را مقصر نمی‌دانم. او بدون اینکه بداند ترکیب چگونه است و بازیکنان چطور بازی می‌کنند به تیم اضافه شد. خرید مروان فلینی در ساعات پایانی نقل و انتقالات تنها خرید باشگاه در آن سال بود وقتی که حداقل به دو یا سه اسم بزرگ نیاز بود.”

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *