خانه / خبر اسلایدی / گینس کاپ: یونایتد ۱(۲) – (۱) ۱ رئال مادرید؛پیروزی شیاطین سرخ در ضیافت پنالتی ها

گینس کاپ: یونایتد ۱(۲) – (۱) ۱ رئال مادرید؛پیروزی شیاطین سرخ در ضیافت پنالتی ها

منچستریونایتد موفق شد در ضربات پنالتی رئال مادرید را شکست دهد.

یونایتد فنز- ژوزه مورینیو در این دیدار به بیشتر بازیکنان اصلی خود در نیمه اول بازی نداد در حالیکه رئال مادرید در غیاب رونالدو و راموس با ستاره های اصلی خود پا به میدان گذاشت. یونایتد اوایل بازی  مالکیت را در اختیار داشت و چیزی نمانده بود شوت لینگارد از پشت محوطه جریمه وارد دروازه شود اما ناواس مانع آن شد. در ادامه بازی موقعیت خاصی نداشت و بازی در میانه های میدان دنبال میشد.

در اواخر نیمه اول بار دیگر لینگارد اقدام به شوت زنی کرد که اینبار با اختلاف کم به بیرون رفت اما در واپسین لحظات این نیمه مارسیال با حرکت استثنائی  و بهم ریختن مدافعان حریف و پاس خود برای لینگارد منجر به گل اول بازی توسط لینگارد شد و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.


نیمه دوم زیدان بازیکنان جوانش را به میدان فرستاد و ژوزه نیز ستاره های خود را وارد زمین کرد. در اوایل نیمه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه ۶۸ لیندلوف با بی احتیاطی یک پنالتی تقدیم حریف کرد و کاسیمیرو آن را به گل تبدیل کرد.

در ادامه بازیکنان رئال چند موقعیت داشتند که تنها موقعیت خطرناک آنها روی ضربه ایستگاهی بود که دخیا آن را مهار کرد. و یونایتد نیز توسط فلینی موقعیت خوبی را از دست داد و در نهایت بازی با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید تا به پنالتی بکشد.
در ضربات پنالتی دو تیم عملکرد ضعیفی داشتند و تنها بلیند و میختاریان توانستند برای یونایتد گلزنی کنند و رئال مادرید تنها یکبار موفق به گلزنی شد تا یونایتد در مجموع دو بر یک در پنالتی ها به پیروزی برسد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیست بازیکنان منچستریونایتد برای حضور در تور پیش فصل مشخص شد

منچستر با تعداد زیادی از بازیکنان جوان راهی آمریکا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *