خانه / خبر اسلایدی / گینس کاپ: یونایتد ۰ – ۱ بارسلونا؛ پایان تور آمریکا با شکست

گینس کاپ: یونایتد ۰ – ۱ بارسلونا؛ پایان تور آمریکا با شکست

منچستریونایتد در آخرین بازی خود در گینس کاپ به مصاف بارسلونا رفت که در پایان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

یونایتد فنز – در نیمه اول دو تیم تقریبا با ترکیب اصلی خود به میدان رفتند. ابتدا بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و در چند صحنه توسط مثلث ام اس ان، خطرهایی روی دروازه یونایتد ایجاد کرد که داوید دخئا مانع گل شدن آنها شد. در ادامه یونایتد بهتر شد و یکبار روی شوت از راه دور پوگبا و بار دیگر توسط راشفورد و لینگارد خطرهایی ایجاد کرد که سیلسن نیز هوشیارانه عمل کرد و توپ ها راهی به دروازه پیدا نکرد.

تا اینکه در دقیقه ۳۰ و روی پاس مسی، نیمار در شرایط مشکوک به خطا به راحتی درون محوطه جریمه دروازه دخیا را باز کرد تا حساب کار یک بر صفر شود. در ادامه سوارز روی ضربه قیچی برگردان میتوانست برای بار دوم دروازه دخئا را باز کند که این ضربه مهار شد. یونایتد نیز برای زدن گل تساوی تلاش کرد که نتیجه ای نداشت و بازی با همان یک گل در نیمه اول به پایان رسید.

نیمه دوم تغییراتی در تیم ها انجام شد. در این نیمه بارسا سعی در حفظ توپ و نتیجه داشت و با پاسکاری های متععد مانع از توپ گیری یونایتد می‌شد. تعداد موقعیت های خطرناک در نیمه دوم به حداقل رسید و یونایتد تنها در دو صحنه توسط مارسیال و پریرا شوتزنی کرد که سیلسن برای مهار این توپ ها به دردسر نیفتاد و در آن سمت بارسلونا تنها یکبار در موقعیت تک به تک قرار گرفت که رومرو آن را مهار کرد.

در ادامه موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد نشد و بازی با همان یک گل به سود بارسلونا به اتمام رسید تا یونایتد با ۵ امتیاز از سه بازی کارش در گینس کاپ و تور آمریکا به اتمام برسد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد بیل را می خواهد؛ رئال مادرید تصمیمی در خصوص وینگر خود نگرفته است

منچستریونایتد نیم نگاهی به جذب بیل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *