گیلرمو وارلا از دلیل عدم انتقالش به رئال مادرید پرده برداشت
گیلرمو وارلا از دلیل عدم انتقالش به رئال مادرید پرده برداشت

گیلرمو وارلا از دلیل عدم انتقالش به رئال مادرید پرده برداشت

یونایتد فنز – گیلرمو وارلا سال ۲۰۱۳ از پنارول اروگوئه به منچستریونایتد پیوست تا تبدیل به اولین خرید دیوید مویس، سرمربی وقت شیاطین شود.

 

انتقال وارلا در تابستان ۲۰۱۳ رسمی شد اما او پیش از آن به صورت آزمایشی در این تیم به تمرین کردن می پرداخت. آن زمان سر الکس فرگوسن هدایت منچستر را برعهده داشت و قهرمانی آنها در لیگ برتر مسجل شده بود. وارلا در این خصوص به Ekstra Bladet گفت:

بعد از بیستمین قهرمانی شیاطین در لیگ جزیره، من به صورت جزئی مصدوم شدم. به همین دلیل منچستر خواهان این بود که پیش از رسمی شدن انتقال، به اولدترافورد بیایم. آنها می خواستند مطمئن شوند اگر پیشنهادی ارائه کردند، مصدومیت من جدی نباشد.

 

وارلا در خصوص جو حاکم در آن زمان گفت:

به منچستر سفر کردم. جو موجو خوب بود. آنها آن زمان قهرمان لیگ جزیره شده بودند، اما ۴ بازی تا اتمام لیگ باقی مانده بود. آن دو هفته رویایی بود. من نمی توانستم باور کنم واقعا در منچستر هستم و با رابین ون پرسی، ریو فردیناند، رایان گیگز، پل اسکولز و دیگران تمرین می کنم.

بازیکن حال حاضر کوپنهاگن در خصوص مشکل زبانش گفت:

من نمی توانستم حتی از یک کلمه ی انگلیسی استفاده کنم؛ اما بازیکنان اسپانیایی زبانی همچون آنتونی والنسیا و خاویر هرناندز و همچنین برادران برزیلی سیلوا به من کمک فراوانی کردند.

 

وارلا در خصوص تمرینات منچستریونایتد افزود:

بیشتر دستیاران سر الکس در تمرینات حضور داشتند و او دفترش حضور داشت و هر از چند گاهی به تمرینات اضافه می شد و چند کلمه ای صحبت می کرد. شاید آن زمان تصمیمش مبنی بر بازنشستگی را گرفته بود اما فکر نمی کنم کسی در آن زمان از تصمیمش آگاه بوده باشد.

 

وارلا هیچگاه نتوانست در منچستر موفق شود اما در سال ۲۰۱۴/۱۵ زمانیکه به صورت قرضی در رئال کاستیا توپ می زد، زیر نظر زین الدین زیدان مربی وقت کاستیا موفق عمل کرد تا جایی که این تیم اسپانیایی خواهان دائمی کردن قرارداد وارلا شد. با این حال درخواست فراوان پول از سوی یونایتد مانع انجام این انتقال شد:

آنطور که شنیدم، رئال مادرید پیشنهادی برای جذبم به یونایتد ارائه کرد؛ اما درخواست های مالی شیاطین سرخ با توجه به اینکه من فقط در تیم دوم رئال بازی می کردم، زیاد بود و در نتیجه تیم مادریدی مایل نبود مبلغ درخواستی یونایتد را بپردازد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

گلیزر ها به دنبال توافق با خورخه مندز برای انتقال رونالدو

بر اساس گزارش های رسیده، گلیزر ها، مالکان منچستر یونایتد با ایجنت کریستیانو رونالدو، خورخه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =