دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان اسبق / گری پالیستر : لوکاکو و رشفورد باعث ترس مدافعان پیش روی خود خواهند شد

گری پالیستر : لوکاکو و رشفورد باعث ترس مدافعان پیش روی خود خواهند شد

مدافع سابق یونایتد از زوج رشفورد و لوکاکو میگوید…
یونایتد فنز – مدافع سابق منچستر یونایتد، گری پالیستر معتقد است که لوکاکو و رشفورد در فصل روبه رو باعث ترس مدافعین لیگ جزیره خواهند بود.

 

پالیستر بسیار از دورنمای ترکیب قدرت لوکاکو و سرعت راشفورد در کنار فرصت طلبی هردو در شگفت است. او در مصاحبه با ۸۸۸sports گفت : 

مارکوس رشفورد و روملو لوکاکو میتوانند همکاری کشنده ای را برای ترکیب منچستر یونایتد فراهم آورند. من فکر میکنم آنها ترسناک خواهند بود. پیشنهاد شده که خوزه ممکن است در خط حمله خود از دو مهاجم استفاده کند و این چیزی است که تماشاگران در اولترافورد دوست دارند نظاره کنند چون این دو بازیکن در کنار هم غیر قابل کنترل خواهند بود.

وی در ادامه افزود :

لوکاکو امتحانش را در لیگ جزیره پس داده و او قرار است قدرت و فیزیک به خط حمله اضافه کند، چیزی که فصل پیش آن را نداشتیم. من می‌دانم زلاتان بازیکن قدرتمندی است اما او نمیتواند مانند لوکاکو خود را به پشت مدافعان برساند.

همچنین ادامه داد :

بنابراین او آپشن های متفاوتی به ترکیب یونایتد خواهد آورد و من مطمئنم او گلهای بسیاری برای منچستر به ثمر خواهد رساند و این در حالی است که راشفورد نیز روز به روز بهتر و قوی‌تر می‌شود.او به سرعت در حال یادگیری است و پیراهن تیم ملی اش را هم به تن دارد و در لیگ جزیره بازیکن شاخصی است اما او بسیار کم تجربه و احساسی است و از خودش فراتر نخواهد رفت. سرعت هر دو آنها در مدافعان مقابلشان تفکرات وحشتناکی بر می‌انگیزد.

پالیستر همچنین معتقد است دوستی لوکاکو و پوگبا سودی دو چندان برای ترکیب یونایتد است و کمک خواهد کرد بازیکن بلژیکی با بهترین هایی که هافبک فرانسه برای او فراهم خواهد کرد، زمین را در تصرف خود داشته باشد.
او در این مورد نیز گفت :

من فکر میکنم این عالیست که ما دوستی آنها را در شبکه های اجتماعی می‌بینیم که باهم بستکتبال بازی می‌کنند و با هم تمرین می‌کنند.
این می‌تواند برای تیم و حتی خودشان نکته مثبتی باشد.

وی اضافه کرد :

پل (پوگبا) وقتی با آن قیمت به یونایتد آمد، انتقادات مربوط به خود را داشت و برای او فصل سختی بود. من معتقدم امسال شاهد پل پوگبای بهتری خواهیم بود؛ از همان نوعی که ما در بازی فرانسه مقابل انگلیس دیدیم.

او به طور مشخص بازیکنی با کفایت است و شخصیت بزرگی دارد اما فصل پیش رساندن خود به سطحی پایدار در کنار دست و پنجه نرم کردن با انتظارات کار سختی بود. او فصل بزرگی در پیش دارد.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *