یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

گری نویل: ون بیساکا مدافع کناری فوق العاده ای در دفاع است

گری نویل از عملکرد ون بیساکا دفاع میکند و او را نیازمند به وینگر راست قدرتمند برای هماهنگی و کمک در حملات میداند.

یونایتد فنز – گری نویل در مصاحبه اش از عملکرد آرون ون بیساکا، مدافع راست جوان منچستریونایتد صحبت کرد، او در مورد بازی دفاعی ون بیساکا و مقایسه او با مدافعین کناری هجومی گفت:

مردم می‌گویند که آرون ون بیساکا باید در فاز تهاجمی خودش را تقویت کند ولی من می‌گویم که او یک مدافع کناری دفاعی فوق العاده است. او باید روی توانایی دفاعی خودش تمرکز کند و به یک مدافع عالی تبدیل شود تا کلین شیت را برای تیم کسب کند.

ولی همانطور که آرنولد و واکر دو تا از بهترین مدافعین کناری هجومی اروپا هستند؛ منچستر نیز به یک بازیکن با این خصوصیات احتیاج دارد. من ایوانوویچ و آزپیلیکوئتا را دیدم که در انگلیس موفق بودند و شکل متفاوتی از فولبک هجومی را ارائه دادند. راه های بیشتری برای برنده شدن در یک بازی وجود دارد.

 

گری نویل باور دارد که آرون ون بیساکا به زوجی مطمئن در سمت راست نیاز دارد:

بیساکا باید با وینگر راست تیم یک زوج خوب تشکیل دهد تا بتواند به او و هافبک وسط تیم کمک کند. من بعضا دیدم که او در آن سمت تنها است. آرون نیاز دارد که یک نفر جلوتر از خودش باشد.

 

 

گری نویل در مورد بازیکنان جلوتر که یک مدافع کناری باید با آنها هماهنگ باشد گفت :

او همچنین نیاز به یک مهاجم در راستای حرکت خود دارد. من همیشه این سه گزینه را داشتم. در مقطعی بکهام-کین-یورک و بعدا کریک-رونالدو-رونی حضور داشتند. من کاملا می‌دانستم که این سه نفر کجا هستند و به راحتی مسئولیت تغذیه آن ها را بر عهده داشتم.

 

گری نویل همجنین باور دارد که نمیتوان ون بیساکا را به بهترین مدافع راست هجومی دنیا تبدیل کرد و همچنین در مورد تاثیر او با عملکرد دفاعی اش گفت:

آرون یک فولبک دفاعی متفاوت است. او مدافع بهتری نسبت به بعضی از فولبک های هجومی است که در موردشان صحبت میکنیم. 

شما نمی‌توانید او را تبدیل به واکر یا آرنولد کنید پس از این کار دست بکشید. باید بر روی این نکته تمرکز کرد که او چگونه می‌تواند به منچستر کمک کند که به یک تیم برنده تبدیل شود. این کار با روش تیم های دیگر تفاوت دارد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x