خانه / اسطوره ها / گری نویل: مورینیو عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته است

گری نویل: مورینیو عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته است

گری نویل عملکرد یونایتد در نقل و انتقالات را ارزیابی کرد.

یونایتد فنز– منچستریونایتد در این تابستان با لوکاکو، لیندلوف، ماتیچ و زلاتان قرارداد امضا کرد. ژوزه مورینیو از زمان پیوستنش به این تیم نشان داد ترسی از خرج های زیاد ندارد و پل پوگبا را با ۸۹ میلیون پوند از یوونتوس به خدمت گرفت. مربی پرتغالی یونایتد همچنین موفق شد با به فروش رساندن اشنایدرلین و ممفیس دپای پول خوبی را به باشگاه برساند.

گری نویل اسطوره منچستریونایتد معتقد است پس از کشمکش هایی که یونایتد زیر نظر فن خال داشت حالا مورینیو منچستر را در مسیر درستی حرکت می دهد. او در مصاحبه با sky sports گفت:

چیزی که من درباره یونایتد می توانم بگویم این است که در چند فصل گذشته شما بشدت از سیاست های نقل و انتقالاتی یونایتد انتقاد می کردید. آنها بازیکنانی جذب می کردند که نباید در این باشگاه می بودند و در حد بازیکن منچستریونایتد نبودند. چیزی که من در این ۱۲ ماه می بینم این است که بازیکنانی مانند پوگبا، ماتیچ، بایلی و لوکاکو جذب شده اند که در سطح بازیکن یونایتد شدن بوده اند. از لحاظ شخصیت و قدرت در این سطح هستند.

او در ادامه گفت:

من به عنوان یک هوادار یونایتد بسیار خوشحال هستم که این باشگاه راهش را پیدا کرده و ژوزه نقش مهمی در این امر داشته است چراکه او در بازار نقل و انتقالات خوب عمل کرده است. او همچنین در چلسی نیز عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشت. حتی فروش بازیکنانی مانند دپای و اشنایدرلین با ۴۵ میلیون پوند نیز کاری بود که باشگاه پیش از آن انجام نداده بود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *