گری نویل: فلینی می توانست عملکرد بهتری نسبت به راشفورد داشته باشد
گری نویل: فلینی می توانست عملکرد بهتری نسبت به راشفورد داشته باشد

گری نویل: فلینی می توانست عملکرد بهتری نسبت به راشفورد داشته باشد

یونایتد فنز – اسطوره سابق شیاطین سرخ معتقد است در مواجهه با زاغ ها، حضور مروان فلینی در خط حمله به جای مارکوس راشفورد، می توانست تاثیر بهتری بر عملکرد هجومی تیم داشته باشد. این بازیکن جوان بار دیگر با دستانی خالی از زمین خارج شد.

 

اوله هفت بازیکن اصلی خود را در این بازی در دسترس نداشت، پوگبا، مارسیال، بایلی، لیندلوف، لینگارد، شاو و ون بیساکا، همگی به دلیل مصدومیت دور از میادین به سر می‌برند. با این حال آنها با حریفی مواجه بودند که هفته گذشته با نتیجه ۵-۰ در مقابل لستر تن به شکست داده بود، اما منچستری ها نتوانستند تحدیدی برای آن ها محسوب شوند و در نهایت، نیمه دوم به دلیل وجود همین ضعف توسط متیو لانگستاف با یک شوت خارج از محوطه، جریمه شدند.

 

 

قوای تهاجمی یونایتد متشکل از راشفورد، جیمز و پریرا، نتوانست تاثیر مفیدی در روند بازی ایجاد نمایند. تا جایی که نویل در این رابطه چنین بیان می‌کند:

کیفیت بازی بسیار پایین بود، بازیکنان نمی توانستند آن طور که می بایست به عمق دفاع حریف نفوذ کنند. آنها از بابت تنوع مهره ها دچار افت شدند، فلینی می توانست چاره این گره باشد. همین طور لوکاکو و سانچز. این بازی با حضور ۶ بازیکن جوان در زمین به پایان رسید.

وجود مهره های مجرب مانند هررا، می توانست تاثیر خوبی در عملکرد تیم داشته باشد. اما تصمیم گرفتند تا تعدادی از آن ها را خارج سازند، با این هدف که حضور آن ها در ترکیب، باشگاه را در مسیر رسیدن به اهداف بلند مدت دچار مشکل خواهد نمود.

 

 

برخی از آنان خود درخواست داشتند تا از تیم جدا شوند، برخی نیز شانسی دوباره یافتند و تعدادی هم شرایط ادامه کار برایشان فراهم نبود. باشگاه نیاز دارد تا در پنجره نقل و انتقالات مهره هایی جدید به خدمت گیرد. نظام انتخاب بازیکن در چند سال گذشته به دلیل حضور مربیانی با برنامه های متفاوت، از هم گسیخته و ناموزون بوده است.

 

در تابستان گذشته سه عضو جدید وارد ترکیب شدند که انتخاب های بسیار خوبی می باشند، مگوایر، ون بیساکا و جیمز. اما هنوز ۵ تا ۶ مهره دیگر برای تکمیل تیم نیاز است، یک دفاع میانی، یک دفاع راست، دو هافبک دفاعی، یک هافبک بازی ساز و یک مهاجم تراز اول.

 

البته تهیه تمام این موارد هزینه زیادی بر دوش باشگاه خواهد گذاشت، اما می توان امیدوار بود که از بین جوانان حال حاضر بتوان برخی از آن ها را تامین نمود.

 

 

 

منبع: EXPRESS

درباره ی brootan

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهادات دیگرش را برای ماندن در منچستر یونایتد رد کرده است

خوان ماتا، هافبک منچستر یونایتد فاش کرد که قبل از امضای قرارداد یک ساله جدیدش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =