دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / گری نویل به دفاع از جوزه مورینیو برخواست

گری نویل به دفاع از جوزه مورینیو برخواست

پس از تسوای مایوس کننده منچستریونایتد برابر وستهام گری نویل به دفاع از جوزه مورینیو پرداخت…

یونایتدفنز – گری نویل پس از بازی امشب در توئیتر خود طی پیامی به دفاع از مورینیو پرداخت و دلیل اصلی تساوی امشب را بازی های لیگ اروپا دانست.
منچستر یونایتد در حال حاضر ۱۱ امتیاز با صدر فاصله دارند و ۸ امتیاز میخواهند تتا به ارسنالی برسند که مثل همیشه در رده چهارم حضور دارد. این بدترین شروع شیاطین سرخ پس از ۱۳ فصل از سال ۱۹۸۹ است، اما گری نویل با این وجود اعتقاد دارد که بازی های لیگ اروپا مقصر اصلی خستگی و ناتوانی بازیکنان منچستر است و نمیتوان به مورینیو اشکالی وارد کرد.

نویل گفت:

لیگ اروپا یک سم است. همیشه بوده و خواهد بود.

پس از ان هواداران زیادی مخالفت خود را به گری نویل نشان دادند و از این حرف وی ابراز ناراحتی کردند که نویل در پاسخ به انها گفت که بروید و به امار نگاه کنید. بازی هایی که منچستریونایتد قبل از انها به خوبی استراحت کرده است بسیار بهتر از بازی امشب بوده اند و دلیل اصلی لیگ اروپا میباشد. من دوست دارم عملکرد یک تیم را در لیگ برتر و هنگامی که دو تیم از شرایط یکسانی برخوردار بوده اند، بررسی کنم.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *