گری نویلِ بزرگ بعد از خطای هند بازی مقابل وستهم  پوگبا را مورد انتقاد قرار داد
گری نویلِ بزرگ بعد از خطای هند بازی مقابل وستهم پوگبا را مورد انتقاد قرار داد

گری نویلِ بزرگ بعد از خطای هند بازی مقابل وستهم پوگبا را مورد انتقاد قرار داد

یونایتدفنز- گری نویل پل پوگبا را به خاطر خطای هند بازی مقابل وستهم مورد سرزنش قرار داد و به آن حرکت لقب خجالت آور داد.

 

پوگبا درست قبل از اتمام نیمه ی اول ضربه ی آزاد دکلان رایس را که به سمت صورتش می آمد، با بازوانش مهار کرد. این حرکت باعث شد تیم دیوید مویس از شیاطین سرخ که در نیمه ی اول پر تلاش بازی کرده بودند با نتیجه ی یک بر صفر جلو بیفتد. او فورا ادعا کرد که توپ به صورتش برخورد کرده است اما بازبینی صحنه نشان داد که او به طور واضح بازوانش را بالا آورده تا جلوی توپ را بگیرد و سپس VAR اعلام ضربه ی پنالتی کرد.

 

به گزارش Manchester Evening News حرکات این مرد فرانسوی باعث خشم گری نویل شده، به صورتی که کاپیتان سابق شیاطین سرخ به این حرکت لقب خجالت آورد داد. او در طول گزارش و به عنوان کارشناس بازی گفت:

او در دردسر افتاده است. پوگبا در دردسر بزرگ و بزرگی افتاده است. او یک پنالتی تقدیم تیم حریف کرده و ادعا می‌کند توپ به صورتش خورده. این حرف ها مزخرف است، مزخرف. در ابتدا من فکر کردم ضربه ی محکمی به سرش خورده است. الان که فکر میکنم اندکی برایش احساس تاسف میکنم.

 

 

او اضافه کرد:

خجالت آور است. صادقانه بگویم نمی‌دانم چرا داور صحنه را آن همه در VAR چک کرد. پنالتی بودن آن حرکت مشخص بود. تازه سرش را هم تکان می دهد. آیا به دنبال یک دماغ خونی می گردد؟ حرکت غیر عاقلانه ای است، نمی‌دانم او به چه نگاه می‌کند.

۰

درباره ی RedSoldier

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: مروری بر عملکرد منچستریونایتد در لیگ برتر ۲۰۰۷/۰۸

کلیپی بلند از عملکرد منچستریونایتد در لیگ ۲۰۰۷/۰۸ ۰

۳ دیدگاه

  1. حرکت پوگبا یک حرکت غیر عمدی بود هرکسی دیگه هم بود در هر جای دیگه یک چیزی نزدیک به صورتش بود دستش را میاورد بالا

    ۰
  2. قدیمی ها دیگه خیلی حرف میزنن .

    ۰
  3. خطای هند کاملا واضح بود دستش رو اگه جلوی صورتش میآورد یه چیزی ولی دستاشو کاملا بالای سرش آورده بود اصلا پوگبای این فصل ارزش حمایت نداره به خاطرش این فصل کلی امتیاز از دست دادیم امیدوارم تکلیف شو مشخص کنند بی خود به جای مهم با حقوق نجومی رو اشغال کرده

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =