دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / گری نویل:زلاتان نقش مهمی برای منچستریونایتد دارد

گری نویل:زلاتان نقش مهمی برای منچستریونایتد دارد

گری نویل در مورد خط حمله منچستریونایتد توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-بنا بر اظهارات گری نویل، علیرغم نمایش چشمگیر مارکوس راشفورد مقابل چلسی، زلاتان ایبراهیموویچ هنوز نقش مهمی جهت ایفا در این فصل برای منچستر یونایتد دارد.گری نویل این بازیکن و دفاع راست اسبق منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان این چنین گفت:

هنوز جایگاهی برای زلاتان وجود دارد. من همیشه دوست داشتم جزیی از تیمی باشم که چهار مهاجم دارد.در واقع شما زلاتان را دارید، شما باید یک چیچاریتو هم داشتید که تعویضی وارد زمین می شد و یک راشفورد هم که دارید.چرا شما نمی توانید سه یا چهار مهاجم داشته باشید و از بین آنها انتخاب کنید؟ اینطور نیست که زلاتان بازی نکند نمی شود. روز یکشنبه او کاملا از گلزنی تیم خوشحال به نظر می رسید و وقتی نیز وارد زمین شد تلاش خود را کرد.من دلیلی نمی بینم که او باید بازی کند یا نکند، آنها می توانند بطور بالقوه در کنار یکدیگر بازی کنند.

 

گفتنی است خط حمله منچستریونایتد زمانی که راشفورد ۱۹ ساله و یا زلاتان ۳۵ ساله در نوک پیکانش قرار داشتند در مجموع ۸۹ بازی  ۳۷ گل و ۱۴ پاس گل داده اند که سهم راشفورد جوان ۹ گل و  ۴ پاس گل بوده است و همچنین سهم زلاتان کهنه کار و با تجربه ۲۸ گل و ۱۰ پاس گل که مارکوس راشفورد هر ۲۷۱ دقیقه ۱ گل به ثمر رسانده است و زلاتان ابراهیموویچ در هر ۱۳۴ دقیقه ۱گل برای منچستر یونایتد گل به ثمر رسانده است

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *