گریم سونس: هری مگوایر در بازی مقابل وست بروم تمارض کرد

سرمربی سابق لیورپول، گریم سونس، کاپیتان منچستر یونایتد، هری مگوایر، را به تمارض برای گرفتن پنالتی در جریان تساوی ۱-۱ با وست برومویچ متهم کرد.

یونایتد فنز – داور بازی، کریگ پاوسون، پس از بازبینی صحنه ی خطای سمی آجایی روی هری مگوایر، تصمیم خود را مبنی بر گرفتن پنالتی برای منچستر یونایتد در نیمه ی دوم بازی، بازگرداند. اگر او به تصمیم خود پایبند بود نیز پای آفساید به ماجرا باز میشد. با این حال، سونس، مگوایر را به دلیل طریقه برخوردش به زمین مورد انتقاد قرار داده است.

مرد اسکاتلندی، که به عنوان کارشناس برای Sky Sports صحبت می کرد، گفت:

کاملا آفساید بود. مگوایر طوری زمین می خورد که انگار با چوب بیس بال به او ضربه زده باشند. این یک تمارض آشکار بود! او گفت که فکر می کند پنالتی بود. مگوایر خودش را به زمین می زند و هرگز با چنین حرکتی نمی شود او را به زمین انداخت. این صحنه پنالتی نبود.

سونس ادامه داد:

این یک نتیجه بد برای منچستر یونایتد بود. مگوایر اخیرا گفته است که آن استادیوم مکان سختی برای پیروزی بود. وست بروم در این فصل فقط در یک بازی در خانه اش پیروز شده و آن نیز مقابل تیم ته جدولی بوده است، چگونه چنین جایی مکان سختی برای کسب برد است؟ اگر شما در رتبه ی دوم یا سوم لیگ باشید، کسب پیروزی برایتان در آن جا دشوار است؟

وست بروم موقعیت های بهتری داشت. این یک عملکرد و نتیجه ی فوق العاده ضعیف برای منچستر یونایتد بود. من فکر نمی کنم آن ها تیمی باشند که بتوانند فشاری بر منچستر سیتی وارد کنند.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 3 =