خانه / هیچکدام / گرت بیل به من یونایتد: رئیس رئال پیشنهادی در حدود ۸۸ میلیون پوند را خواهد پذیرفت

گرت بیل به من یونایتد: رئیس رئال پیشنهادی در حدود ۸۸ میلیون پوند را خواهد پذیرفت

به نظر می رسد منچستر یونایتد با ارائه پیشنهادی در حدود ۸۸ میلیون پوند میتواند گرت بیل را به خدمت بگیرد

یونایتد فنز – گرت بیل با وجود پشت سر گذاشتن فصلی همراه با آسیب دیدگی میتواند در ماه جاری برنابئو را ترک کند. البته با وجود اصرار رئال برای به خدمت گرفتن ستاره جوان موناکو، کیلیان امباپه، آینده بیل در رئال در هاله ای از ابهام قرار می گیرد. به نظر می رسد رئال قصد دارد به هر قیمتی امباپه را جذب کند، اما برای تحقق این انتقال باید یکی از سه بازیکن بیل، رونالدو و بنزما را به فروش برساند. بر اساس ادعای رسانه معتبر اسپانیایی، دیاریو گل، زیدان بیل را برای به فروش رساندن در صورت جذب امباپه انتخاب کرده است.

به نظر میرسد فلورنتینو پرز برای به فروش رساندن بیل تحت فشار قرار گرفته است و به پاریس سنت ژرمن و من یونایتد اعلام کرده است که میتوانند شرایط جذب بیل را جویا شوند. اما خود بیل بیشتر تمایل دارد تا به لیگ جزیره برگردد و تنها یونایتد می تواند دستمزد بالای او را پرداخت کند.

 

دیاریو گل ادعا میکند که پرز قیمت ۸۸ میلیون یپوند را برای بیل در نظر گرفته است و فقط در صورت پرداخت این مبلغ بیل را به یونایتد واگذار خواهد کرد. بیل ۲۷ ساله تا سال ۲۰۲۲ با رئال قرارداد دارد، اما باشگاه ترجیح میدهد تا با جذب امباپه جوان مدت حضور بیل را در برنابئو کاهش دهد.

کارشناس اسپانیایی، گراهام هانتر اعتقاد دارد که رئال میخواهد با فروش بیل امباپه را به خدمت بگیرد، اما میداند که این تصمیم اشتباهی است! او میگوید:

رئال به نمایندگان امباپه اعلام کرده است که جدا از امکان پرداخت یک رکورد جهانی، گرت بیل را نیز به فروش خواهند رساند. اما من هیچ وقت این کار را نخواهم کرد. بیل یک دارایی ارزشمند است. او حتی میتواند به عنوان یک وینگر چپ بازی کند تا رونالدو به جلوتر برود. اما در حال حاظر او تحت تاثیر رونالدو قرار گرفته است.

 

درباره ی محمد ناصر احمدی

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *