دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / گالاتاسرای از جذب مروان فلینی مطمئن است

گالاتاسرای از جذب مروان فلینی مطمئن است

گالاتاسرای از جانب فلینی مطمئن است.

سران گالاتاسرای از جانب مروان فلینی آسوده خاطر هستند. به طوری که مدیر ترک باشگاه گالاتاسرای، دورسون اوزبک، یا عضو دیگری از هیئت مدیره، روز دوشنبه یا سه شنبه برای نهایی کردن انتقال به شهر منچستر می آید. توافقی که اساساً بیشتر از چهار سال اعتبار دارد و تقریبا ۴ میلیون یورو یا ۳٫۶ میلیون پوند ارزش دارد و فلینی را تبدیل به گران ترین بازیکن گالاتاسرای خواهد کرد. مروان فلینی در سال ۲۰۱۳ با مبلغ ۲۷٫۵ میلیون پوند از اورتون به یونایتد پیوست. وی که توانسته بود ۲۵ گل برای اورتون به ثبت برساند، موفق شد ۹ گل برای منچستریونایتد نیز به ثمر برساند. گالاتاسرای که به تازگی قرار داد وسلی اشنایدر را فسخ کرده است با هافبک منچستر سیتی، فرناندو نیز وارد مذاکره شده است اما برای آنها انتقال فلینی از اولویت بالاتری برخوردار است و آنها هرطور شده می خواهند که این انتقال صورت بگیرد.

خبر پیوستن فلینی به گالاتاسرای به سرعت درحال پخش است و توافق بین دوباشگاه را هم چندتا از منابع ترکیه ای تایید کرده اند. مروان فلینی در تورپیش فصل در همه ی بازی های تیم منچستریونایتد بازی کرد و توانست یک گل به ثمر برساند. البته باید افزود او امشب نیز درمقابل تیم وولرنگا بلژیک بازی خواهد کرد. باید منتظرماند و دید که آیا مروان فلینی هافبک بلژیکی منچستریونایتد این تیم را ترک خواهد کرد یا خیر .

درباره ی مهدی بابایون

مهدی بابایون
از سال 2009 منچستری شدم ؛ شاید مثل خیلیاتون قدیمی نباشم ولی میتونم بگم جونمم برای منچستریونایتد میدم اسطورمم تا ابد سرالکس فرگوسن :)

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *