دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / گاردین: لوکاکو در آستانه ی پیوستن به منچستریونایتد/ چلسی همچنان امیدوار به جذب او

گاردین: لوکاکو در آستانه ی پیوستن به منچستریونایتد/ چلسی همچنان امیدوار به جذب او

لوکاکو در آستانه ی پیوستن به منچستریونایتد قرار دارد.

یونایتد فنز – به گزارش Guardian، منچستریونایتد متقاعد شده است آنها در آستانه ی جذب روملو لوکاکو با ۷۵ میلیون پوند قرار دارند؛ هر چند باشگاه اورتون این انتقال را انکار میکند و چلسی نیز همچنان خواهان جذب وی است.

لوکاکو هم اکنون در لس آنجلس حضور دارد. او در این شهر تست های پزشکی را انجام میدهد و انتظار می رود به هم تیمی های جدید خود در آمریکا اضافه شود. شیاطین سرخ ۵ بازی در تور آمریکا انجام میدهند و امیدوارند تا دومین خرید گزان قیمت تاریخ آنها نیز در این تور حضور داشته باشد. با این حال به نظر می رسد چلسی تلاشهای خود را برای جذب این مهاجم بلژیکی افزایش دهد.

آنتونیو کونته لوکاکو را جانشین بر حق کاستا میدانست. کاستایی که به احتمال فراوان شیر های لندنی را در این تابستان ترک میکند. با این حال در حال حاضر زیر فشار پیشنهاد سنگین منچستریونایتد قرار گرفته اند. لوکاکو سال ۲۰۱۴ به خواسته ی خودش با مبلغ ۲۸ میلیون پوند از چلسی به اورتون پیوست.

با شرایط به وجود آمده، با پیوستن احتمالی لوکاکو به منچستریونایتد، این احتمال وجود دارد که باشگاه لندنی از رفتن نمانیا ماتیچ به منچستریونایتد جلوگیری کند. منچستریونایتد آماده بود تا با ارائه ی پیشنهاد ۴۰ میلیون پوندی ماتیچ را راهی اولدترافورد کند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *