خانه / اسطوره ها / کین: یانگ میتواند باعث شکست تیم شود

کین: یانگ میتواند باعث شکست تیم شود

اسطوره ی منچستریونایتد پوگبا و یانگ را مورد انتقاد شدید قرار داده است.

یونایتد فنز- اسطوره ی منچستریونایتد، روی کین در مورد پوگبا گفته است که او اگر میخواهد ثابت کند بازیکنی در کلاس جهانی است باید هم در چینش ۴ ۲ ۳ ۱ و هم در چینش ۴ ۳ ۳ بدرخشد. پوگبا برای دومین بار در دو بازی بیرون از خانه ی اخیر منچستریونایتد در لیگ جزیره تعویض شد آنها با شکست مقابل نیوکاسل قعر جدولی حالا ۱۶ امتیاز با منچسترسیتی فاصله دارند.

در پایان بازی از مورینیو پرسیده شد که آیا علت تعویض پوگبا مصدومیت بوده که او گفت پوگبا مشکلی نداشته و تعویض تاکتیکی بوده است. هواداران از مورینیو میخواهند که از ۳ هافبک استفاده کند و از پوگبا در سمت چپ خط هافبک بازی بگیرد اما روی کین باور دارد که این بازیکن ۲۴ ساله باید بیشتر تمرکز کند.

او در مصاحبه با ITV گفت:

هر بازیکن سطح بالایی باید توانایی بازی در سیستم ۳ و یا ۲ هافبکه را داشته باشد. پس پوگبا فقط باید عملکرد بهتری داشته باشد و درباره ی سیستم بازی و روش فوتبال بازی کردن تمرکز و فکر کند.

منچستریونایتد در فصل جاری بهترین عملکرد دفاعی در لیگ جزیره را داشته است اما عملکرد جونز و اسمالینگ در شکست های اخیر مقابل نیوکاسل و تاتنهام مورد تمسخر هواداران قرار گرفته است. کین معتقد است آنها به خوبی مشکلات خود در خط دفاعی را شناسایی نکرده اند و اشلی یانگ را مورد انتقاد قرار داد. او در فصل پیش نیز یانگ را به خاطر تمارض در بازی مقابل زسکا مسکو در لیگ قهرمانان اروپا رسوا و ننگین نامیده بود.

فکر میکنم آنها چند مشکل در خط دفاعی که در چند سال اخیر وجود داشته است را حل نکرده اند و این مشکلات ادامه خواهند داشت، دو مدافع میانی باید عملکرد بهتری داشته باشند. هم همیشه معتقدم که اگر شما یانگ را در خط وفاعی قرار میدهید، با مشکل رو به رو خواهید بود.

او در گذشته نیز در مورد یانگ گفته بود:

فکر میکنم او انسانی ننگین و خوار و خفیف است و اگر او بازیکن منچستریونایتد است پس من یک چینی هستم!

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *