کوین فیلیپس معتقد است که وستهم باید به دنبال خرید فیل جونز باشد

مهاجم سابق انگلیسی، کوین فیلیپس، معتقد است که فیل جونز، مداقع منچستریونایتد، گزینه بسیار مناسبی برای وستهم است و از چکش ها خواسته است تا در ژانویه به دنبال جذب او باشند.

یونایتد فنز- جونز از ترکیب منچستریونایتد برای لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا کنار گذاشته شده است و این احتمال وجود دارد که وی آخرین بازی خود را برای شیاطین سرخ انجام داده باشد.

هنوز دو سال و نیم از مدت قرارداد این بازیکن ۲۸ ساله در اولدترافورد باقی مانده است، اما می تواند در ابتدای سال ۲۰۲۱ به صورت قرضی یا دائمی این باشگاه را ترک کند.

فیلیپس گفته است که این بازیکن انگلیسی قادر است عملکردی باورنکردنی داشته باشد و معتقد است که او یک خرید ایده آل برای باشگاه پایتخت خواهد بود. بازیکن سال های دور ساندرلند به Football Insider گفت:

فیل طی این سال ها از تمامی جهات مورد انتقاد قرار گرفته است، اما من نگرشش را دوست دارم. او با آن انتقاد ها کنار می آید و همان چیزی هست که هست! در بعضی مواقع اشتباه خواهد کرد و در بعضی مواقع نیز باورنکردنی ظاهر خواهد شد.

مرد ۴۷ ساله ادامه داد:

خروج از یونایتد بهترین کار برای فیل است. او باید برود و در جایی بازی کند که دیگران دوستش دارند. ماندن در لیگ برتر برایش در اولویت خواهد بود. جونز می تواند تبدیل به بازیکنی شود که باشگاهی را در لیگ جزیره حفظ می کند یا آن را به رقابت های اروپایی می برد.

شما بازیکنی را جذب خواهید کرد که پس از عدم حضور در لیست منچستریونایتد، به دنبال اثبات نکته ای در مورد خودش است. به نظر می رسد دیوید مویس به دنبال مدافعین انگلیسی است. می دانم که او کریگ داوسون را به طور قرضی جذب کرده اما فیل نیز می تواند گزینه خوبی برای آنها باشد.

جونز، که زیر نظر دیوید مویس در اولدترافورد بازی می کرد، از زمان ورودش از باشگاه بلکبورن روورز در سال ۲۰۱۱، در ۲۲۴ بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته است.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مقاله و آمار: هری مگوایر، یکی از برترین مدافعین اروپا

هری مگوایر از زمان ورود به منچستر یونایتد، بازیکن جدا ناپذیر ترکیب اصلی در لیگ …

۳ دیدگاه

 1. خدا خیرت بده فیلیپس خیر از میانسالیت ببینی

  ۰
 2. قلعه شیاطین سرخ

  اگه لیستمون از این دست بازیکنا پاک بشه میشه به یه تیم خوب در آینده ای نزدیک خوشبین باشیم

  ۰
 3. واقعا داره حیف میشه تو یونایتد اینم بدن به اینتر یا وستهم

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =