خانه / هیچکدام / کومان:منچستریونایتد شانسی برای به خدمت گرفتن لوکاکو ندارد!

کومان:منچستریونایتد شانسی برای به خدمت گرفتن لوکاکو ندارد!

کومان توضیحاتی در مورد انتقال احتمالی لوکاکو به منچستریونایتد ارائه داد

یونایتدفنز-تعقیب روملو لوکاکو توسط منچستریونایتد به وسیله سرمربی اورتون، رونالد کومان منهدم شد.او از تمدید قرارداد با اورتون سر باز زده است و با مصدومیت سنگین زلاتان ایبراهیمویچ، گمانه زنی ها در پی پیوستن دوباره مهاجم سابق چلسی به خوزه مورینیو در منچستر، افزایش یافته است.اما کومان اصرار دارد این کار قدمی رو به جلو برای او نخواهد بود و احتمال نمی‌رود یونایتد رده پنجمی بتواند با جایگاهش در لیگ برتر به لیگ قهرمانان صعود کند.

لوکاکو ۲۳ ساله و بلژیکی که این فصل نمایش های خیر کننده ای از خود نشان داده است به غول های بزرگ انگلیسی ،مخصوصا منچستریونایتد به شدت لینک شده است حال باید منتظر بمانیم و ببینم در تابستان پیش رو این مهاجم چه تصمیمی در مورد آینئه خود میگیرد!

او گفت:

“به نظر من منچستریونایتد نمی‌تواند فصل را در بین چهار تیم برتر به پایان برساند، مصدومیت زلاتان خیلی بد به نظر می‌رسد و وقتی که به تعداد بازی های آنها در باقی فصل نگاه می‌کنم، می‌گویم آنها نمی توانند در بین چهار تیم قرار بگیرند.نحوه ی بازی آنها مرا تحت تاثیر قرار نداده است. آنها برای پیروزی باید بسیار تقلا کنند. ما در اورتون در این فصل دو بار با آنها مساوی کردیم و هر دو بار بازی به نفع ما بود.”

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *