کولیبالی همچنان به یونایتد لینک می شود؛ مدافع سنگالی با ۵۰ میلیون یورو در دسترس است!

بعد از سالها به نظر زمان جدایی کولیبالی از ناپولی فرا رسیده است.

یونایتد فنز – به گزارش Il Roma، کولیبالی ای که یک زمان پیشنهاد بیش از ۱۰۰ میلیون پوندی داشت، حالا با نصف این قیمت در دسترس است.

کالیدو مدت هاست به عنوان یکی از برترین مدافعهان حال حاضر جهان شناخته می شود. او در چند سال گذشته بار ها به تیمهای لیگ جزیره مرتبط می شده است. سال گذشته شاهد حماسه ی کولیبالی-سیتی بودیم اما سال ۲۰۱۹ گازتا دلا اسپورت مدعی شده بود، پیشنهاد ۱۰۰ میلیونی وودوارد برای مدافع مستحکم سنگالی رده شده است.

منچستر در آن سال، هری مگوایر را در ازای ۸۰ میلیون پوند جذب کرد. اگر به اخبار روزنامه ها اعتماد کنیم، علاقه ی یونایتد به کولیبالی هیچوقت از بین نرفت. حالا با توجه به اینکه اوله گنار سولشر خواهان جذب یک مدافع جدید در تابستان است، زمان ایده آلیست تا کولیبالی راهی اولدترافورد شود.

منبع ایتالیایی در این خصوص مدعی شده، ناپولی آماده است تا پیشنهادی در ازای ۵۰ میلیون یورو را برای مدافع خود بپذیرد. همچنین تیم های زیادی علاقه مند به جذب او هستند. منچستر یونایتد یکی از آن تیمهاست. در کنار منچستر، لیورپول و پی اس جی نیز آماده ی رقابت بر سر این مدافع ۲۹ ساله هستند.

صحبتی در خصوص رویکرد مشتریان او نشده چرا که زمان مناسب فرا رسد، کولیبالی کسی خواهدی بود که مقصد بعدی خود را انتخاب خواهد کرد.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

۲ دیدگاه

  1. خیلی عالی حتما باید خریداری بشه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =