پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از دیدار با چلسی

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از دیدار با چلسی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی ۵۴ ساله تیم منچستریونایتد کنفرانس خود را با صحبت راجع پوگبا آغاز کرد وی در این خصوص گفت:

بازی با سویا را مشاهده کردید، از نیمکت به میدان رفتن همیشه از حضور در ترکیب ثابت دشوارتر است، وقتی بازیکنی در ترکیب ثابت است آمادگی متفاوتی برای میدان رفتن دارد، حضور در نیمکت و بدون گرم کردن وارد میدان شدن و هماهنگ شدن با سرعت بازی آسان نیست و به نظرم او برای ما بازی بسیار مثبتی انجام داد و برخی جزئیات جزئی هستند و برخی بازیکنان ۵ دقیقه زمان می برد تا آماده بازی کردن شوند، آنها ساق بند، بانداژ و حتی پیراهن خود را نپوشیده رو نیمکت می نشینند، ۱۰ ثانیه طول کشید تا پوگبا آماده ورود به میدان شود، تا حرفه ای گری خود را نشان دهد و اینکه ثابت کند آماده بود تا به تیم کمک کند. او در هر دو مورد بطور حرفه ای و بسیار خوب واکنش نشان داد. مقابل هادرسفیلد در لیگ برتر نیمکت نشین بود و بطور حرفه ای واکنش نشان داد و مقابل سویا نیز نیمکت نشین بود و همان رفتار مشابه را انجام داد.

مورینیو در خصوص مصدومیت هررا گفت:

هررا غایب خواهد بود، از اسکن های نهایی اطلاعی ندارم ولی می دانم که چندین هفته دور خواهد بود، نمی دانم چندین هفته چقدر است، دو سه چهار پنج یا شش.

مورینیو همچنین در خصوص اختلافات خود با کونته اینگونه سخن گفت:

نمی خواهم در آن مورد صحبت کنم. در این باره حرفی نخواهم زد. موضوع آن نیست، او یک مربی بسیار خوب است، تیم شگفت انگیزی دارد و این چیزی است که برای من اهمیت دارد.

موریتیو در مورد رکورد بد لوکگاو در مقابل ۶ تیم بالای جدول گفت:

اطلاعی ندارم ولی نگران نیستم، ۲۱ گل در مجموع بد نیست و من آنطور که شما (ژورنالیستها) این کار را می کنید، عملکرد بازیکنان را ارزیابی نمی کنم، من شیوه تحلیل دیگری دارم و از عملکرد لوکاکو حتی زمانی که گلزنی نمی‌ کند راضی هستم.

همچنین مورینیو تایید کرد که هیچ بازیکن مصدومی در دیدار با چلسی به میادین باز نخواهد گشت.این بدین معنی است که جونز، هررا، روخو و فلینی غایبان دیدار با چلسی هستند.تنها ابهام درباره زلاتان است که در تمرینات تیمی شرکت کرده است ولی همراه تیم به سویا نرفت.

مورینیو درباره  رابطه خود با چلسی گفت:

من با هیئت مدیره آنها رابطه خوبی دارم. فراموش نمی‌ کنم در بازه سختی که پدرم فوت کرد آنها چقدر با من خوب رفتار کردند، آنها در آن لحظه به من نشان دادند که مرا بعنوان یک دوست که نهایت تلاش خود را برای باشگاه انجام داده است و همیشه برای آن احترام قائل است درک می کنند پس در رابطه با هیئت مدیره آنها می دانند که رابطه شان با من همیشه خوب است، با بازیکنان نیز هیچ مشکلی ندارم، اصلا افسوس نمی خورم، هیچ باری بر دوشم سنگینی نمی کند، و در کل هیچ مشکلی نیست. هواداران نیز هوادار هستند، در خیابانها با اکثر آنها همان صمیمیت و همان رابطه را احساس می کنم که اصولا همیشه باید پابرجا بماند. وقتی در استمفورد بریج به میدان می رفتیم، برخی از واکنشهای هواداران فقط یک واکنش بودند.

بخش پایانی کنفرانس مورینیو در رابطه با مک تامینی بوده که وی از از مک تامینی تمجدید کرده و درباره او گفت:

به نظرم من بی جهت به بازیکنی اعتماد نمی کنم. از دید من این بر عکس اتفاق می افتد. فکر نمی کنم مربی باید به بازیکن اعتماد کند، بازیکن خود باید مربی را مجاب کند که به او اعتماد کند، ‌به همین سادگی، گاهی اوقات چنین به نظر می رسد که ما باید همه فرصتها را در اختیار همه بازیکنان قرار دهیم و آنها هیچ منفعتی برای ما نداشته باشند، تفکر من چنین نیست. اعتماد بنفس و اطمینانی که من به اسکات بخشیدم، خود او از روز اول آن را کسب کرد، از روزیکه گام به گام به جلسه تمرینی تیم اصلی پیوست، در حالیکه چیزهای زیادی برای یادگرفتن وجود داشت و حتی پس از این نیز راهی طولانی پیش رو دارد، پس از حدود هشت حضور در ترکیب ثابت و چیزی شبیه این، چیزهای زیادی برای یادگیری پیش رو دارد ولی از لحظه اول او در حال یادگیری بود که چگونه باید اینطور بازی کند و البته که بازیهای بدی نیز خواهد داشت و اشتباه خواهد کرد و نیمکت نشین خواهد بود و همیشه انتخاب نخواهد شد ولی می دانم که وقتی از او بخواهم بازی کند، ذهنیت او را می شناسم، بازیکنی که در حال پرورش او هستم، قابلیتهایی را که او را واقعا به یک بازیکن خوب تبدیل می کند را می شناسم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

فن در سار: بلیند بازیکن فوق العاده ای است

اسطوره ی فوتبال هلند که سابقه ی بازی در آژاکس و منچستریونایتد را دارد نسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *