دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس مورینیو پیش از دیدار با منچسترسیتی

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار با منچسترسیتی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی پرتغالی تیم منچستریونایتد کنفراس خود را با پاسخ به این سوال خبرنگار مبنی بر این که آیا بازیکنانی دارید که بتوانند سیتی را آزار دهند آغاز کرد،وی در پاسخ به این پرسش گفت :

بله

مورینیو دیدگاه خود را در مورد دربی اینگونه بیان کرد:

انگیزه من برای دوم شدن، من هنوز برای پایان دادن فصل در جمع چهار تیم برتر انگیزه دارم، از نظر ریاضی هنوز انجام شده نیست، فاصله خوبی داریم ولی هنوز انجام شده نیست پس این اولین موضوع است اما بعد از آن من قائم نخواهم شد. آنها موارد عملی هستند و پایان دادن فصل در رده دوم، سوم یا چهارم کاملا یکسان اند، شما جام را نمیبرید اما به مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل بعد میروید، اما من ترجیح میدهم تا سوم، چهارم، دوم و اول شوم، و ما ماه های زیادی است که در رده دومیم، این دلیلی برای مبارزه است و به منظور آن ما نیازمند امتیاز هستیم‌. هدف ما برای فردا سعی بر کسب امتیاز به منظور دوم شدن است.

از مورینیو در مورد بازی سیتی مقابل لیورپول پرسیده شد.خبرنگار: آیا نحوه اتفاق افتادن بازی های دور اول لیگ قهرمانان برای سیتی سوالهای متفاوتی برای جواب دادن در ذهن شما ایجاد میکند؟

 خیر

هر چند وقتی این سوال بار دیگر تکرار شده که نظرتان راجع به بازی سیتی و لیورپول چیست؟ او گفت:

من کارشناس نیستم، من در مورد این بازی نظری نخواهم داد.

همچنین در این بین مورینیو در مورد آخرین وضیعت مصدومین گفت:

همه بجز سرجیو رومرو برگشته اند

برای دیدن تفاوت بین سیتی و یونایتد صبر کنید. مورینیو در خصوص این جمله خود گفت:

 آخر فصل شما تفاوت را در مبنای امتیازات خواهید دید و خواهید دید که فاصله مان با سیتی چه اندازه خواهد بود.

از وی پرسیده شد که آیا هایجک سانچز توسط یونایتد این قضیه را که یونایتد میتواند همچنان با سیتی برای بهترین بازیکن های بازار رقابت کند را ثابت میکند؟مورینیو گفت:

آیا ما همچنین کاری کردیم؟ این نظر شما میباشد. آیا آنها در ژانویه پولی خرج کردند؟آیا شما میدانید که سیتی به سانچز علاقمند بود یا نه؟ آیا میتوانید آن را ثابت کنید؟ من نمیدانم. من هیچ نظری درمورد این که آیا آنها علاقه مند بودند یا نه ندارم، هیچ نظری ندارم.

آیا مورینیو باید سیتی را به خاطر این که بسیار خوب بازی کرده اند ستایش کند؟او گفت:

وظیفه من نیست که این را بگویم، بلکه وظیفه شماست.شما تعداد امتیازاتی را که ما داریم را میبینید و بسیار آسان است تا به کتاب تاریخ بروید و ببینید که با این امتیاز ما باید برای قهرمانی میجنگیدیم.اما ما در این شرایط نیستیم چون که سیتی امتیازات بسیار خوبی دارد که کار را برای رقابت بر سر جام قهرمانی سخت میکند، همانطور که الان نیز در این رقابت نیستیم.

مورینیو در آخر درمورد آماده سازی این هفته تیمش گفت:

هفته خوبی بود، هفته ای معمولی، بازی میان هفته ای به دلیل عدم حضور ما در لیگ قهرمانان نبود بنابراین زمان بیشتری برای تمرین داشتیم اما ترجیح میدهم آن را یک هفته معمولی خوب صدا کنم.نمیدانم که چه چیزی تعیین کننده نتیجه مسابقه خواهد بود، هرچقدر که من بازی بزرگ انجام میدهم بیشتر به این پی میبرم که جواب دادن به این سوال سختتر میشود چون بعضی اوقات شما انتظار یک چیز را دارید و سپس بازی کاملا متفاوت است، بنابراین صادقانه میگویم نمیدانم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *